Móda a Společnost

Dárky k Vánocům od Flamingopark

Držák na šperky; 860,- KčPřestože je „teprve“ listopad výlohy obchodů na nás neúnavně vytvářejí nátlak pomocí vánoční výzdoby. Není možné, abyste se projeli městem a neměli z toho pocit, že jste lemplové a vánoční dárky už vlastně máte mít dávno připravené pod stromkem spolu s mnoha druhy pečeného cukroví na vánočním stole.

Žádný strach. Až tak žhavé to zatím není, ale přibližně za dva týdny tu máme advent a z toho už skutečně dýchají Vánoce.
Stále nevíte, čím potěšit své blízké?

Flamingopark má pár originálních typů a právě možná něco z toho chtějí lidé kolem vás najít pod vánočním stromečkem.

Zvoneček Jingle White and Green 2; 190,- Kč

Speciálně při příležitosti blížících se Vánoc se Flamingoparkvybavil některými novými předměty, které jsou jak tradičního, tak také nadčasového rázu. Například zvonkohry a to z keramiky, kovu, či mušlí, které se hodí snad do všech místností a hezky dotvoří klidnou, harmonickou atmosféru pokoje.

Jestliže chcete spíše rozesmát, můžete darovat WC štětku s afro-motivem. Dále přívěšek na klíče, díky kterému si na vás obdarovaný každý den, při použití klíčů vzpomene.

Novinka světélka z „kokonů“ je velmi vyhledávaná. Tato světýlka jsou vyrobena z přírodních kokonů a jsou k dostání v nejrůznějších odstínech. Jsou jako stvořeny pro romantickou atmosféru.

Zdroj fotografií: Flamingopark.cz

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..