Móda a Společnost

Dámské plavky 2014 pod drobnohledem

Víte, jaké jsou trendy mezi dámskými plavkami, které jsou určené pro období jaro-léto 2014? Liší se nějak od klasických módních tipů pro danou sezónu? Budou stále módní jednodílné plavky, nebo se na výsluní vrátí zpět dvoudílné bikiny? To se dozvíte v našem dnešním článku.

Jednodílné plavky

Milovnice bikin musíme hned na začátku zklamat. Prim letos budou stále mít jednodílné plavečky s výraznými průstřihy. Mnoho děvčat je odmítá kvůli nevhodnému opalování, ale přesto jsou stále oblíbené. Však i na českých koupalištích mají stále navrch.

A není se čemu divit. Dvoudílné plavky jsou stereotypní a dost ohrané. Kromě trendu „miniaturizace“ (aneb ukaž nám co nejvíce své kůže) se za poslední roky vůbec nezměnily. Takže trocha osvěžení v podobě návratu retro jednodílných „koupacích úborů“ nebylo zas tak překvapivé.

Dámské plavky 2014

Jaké jsou tedy trendy, které výrazně ovlivnily dámské plavky 2014? V barevnosti se můžete inspirovat například u módních trendů pro minulé roky – důležité jsou: oranžová, kontrastní kombinace černé a bílé a také nově ledové pastely. V těchto barvách si můžete vybírat nové modely plavek.

Zajímavým vlivem na vzhled plavek je snaha návrhářů o minimalističnost. Zapomeňte na volánky, které vám lehce pomohly skrýt vaše „špíčky“. Do letošních plavek si musíte pořádně máknout, abyste se ukázaly v celé své kráse.

Na designu plavek se nijak zvlášť nepodepsaly nové materiály, z kterých jsou ušity. Ty umožňují částečné opálení i pod plavkami. Jak je to možné? Vybraný text má miniaturní dírky, kterými může prosvítat sluníčko – a my se opalujeme i pod plavkami. Povrch není viditelně perforován, malé dírky najdete jen pod mikroskopem.

U sportovních plavek nemusíte hledat všechny nové módní trendy – tento segment se už dlouhé roky drží osvědčených materiálů a jednoduchých barevných kombinací, které jsou ověřené a líbivé. Pokud tedy pro letošek potřebujete sportovní plavky, neuděláte chybu s žádnými z nich.

Dnes jsme vybírali dámské plavky z e-shopu Damske-plavky.biz. U nich můžete zakoupit všechny dnešní tipy. Takže šup do PLAVEK!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..