Móda a Společnost

Co nosit na jaře? A jaké jsou aktuální módní trendy pro rok 2019?

Jaro je nemyslitelně čas na obnovu šatníků. Všude kolem můžeme pomalu vidět, jak nám příroda krásně kvete. Krásné počasí v nás probouzí chuť odhodit kabáty. Barvy přírody, jako je bílá, žlutá, ale i zelená, mohou být inspiraci pro náš šatník.

Teplé barvy jsou inspiraci i pro slavné návrháře. Opět se k nám vrací osmdesátá léta. Někdy postačí oprášit šatník a outfit je na světě. Milé dámy, určitě se u vás v šatníku najdete minimálně jeden retro kousek, který někdy udělá nemalou radost. Která z nás, takový poklad nevlastní viďte…

Šaty…

Na své si přijdou milovnice košil. Košilové šaty, pruhované, jednobarevné, ale i puntíkované. Zajímavé tipy přichází v podobě nadýchaných rukávu. Působí velice žensky.

Svetry…

Setkáme se s pletenými svetry, kreativitě vzorů a délky se nekladou meze. Jsou stále populární pro své využití v chladných jarních večerech.

Kabelky…

Velikým trendem jsou kožešinové kabelky v podobě kufříků. Malých rozměrů, různých barev i materiálu, ale pozor! Na své si přijdou i milovnice velkých kabelek.

Brýle…

Sluneční brýle sportovní či dioptrické jsou vhodným doplňkem do každého šatníků. Jen móda s nimi spojená je každou sezónu jiná. Tady by se mělo více přihlížet na slušivost. Ony i pěkně, slušivé dioptrické brýle dokáži podtrhnout celkový vzhled outfitu.

Šátky…

Šátek, tady zůstaneme u hrubého stylu, různých tvarů, ale i materiálů. Od bavlněných po elegantní lesklé.

Boty…

Nesmíme zapomenout na milovnice bot. Tady jednoznačně platí přísloví.

„BOTY DĚLAJÍ ČLOVĚKA“

Jaro 2019, nám přináší květinové vzory. Klasika v podobě pohodlných tenisek, působí dojmem lehkosti a dají se zkombinovat k čemukoliv. Jednoznačných Hitem!

Jsou Kotníčkové boty, černé barvy

Ať už se rozhodneme pro obuv různých stylů, barev nebo příležitosti, nezapomínejte na pohodlí. Vaše cesta začíná prvním krokem.

Žanet Prudilová