Nastal podzim a tak je načase obohatit svůj šatník o mnoho dalších moderních modelů. Jistě nebude od věci se obrátit na populární francouzskou značku UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris), která si pro nás na tento podzim a zimu připravila něco nového, co takřka otřese základy našeho módního vkusu.

Překvapí vás důstojnický styl, kde se mísí krása ženských proporcí s neodbytnou důstojnickou přísností.

Vypasované bundy a saka s výraznými rameny můžete obléci ke kalhotám v jezdeckém stylu. Přiléhavé kalhoty výborně zvýrazní vaše křivky a v chladných podzimních večerech vás budou hřát na těle.Nové modely značky UN 1 DEUX 2 TROIS 3 potěší veškeré milovníky kůže ať už pravé či nepravé, která bez jakýchkoliv okolků zahřeje a na pohled vypadá skvěle.

Podzimní sezóna se nese v tónech šedé, pleťové, šedohnědé, velbloudí a černé. Všechny tyto barvy velmi efektně kontrastují s rudou, a tak dodáte decentním odstínům dynamičnost.
Kolekce Klimt vynáší do oblak umění vídeňského secesního mistra. Modely splývavých šatů, které jsou zdobené výšivkami ve stylu Klimtových obrazů, vás nenechají chladnou.

Další trefou do černého je kolekce James Bond Girl. Je to elegantní „pracovní“ móda, která ale nezná styl šedé kancelářské myši a dá vám obrovský manévrovací prostor, ve kterém můžete ladnými kroky ve správně zvoleném modelu oslňovat pokaždé, když projdete mezi kancelářemi kolegů. Strečové kožené kalhoty s krajkovým topem, který je kombinací slavnostní róby a decentní košile pro denní nošení, bude rozhodně trefou do černého.

[ad#moda]