Móda a Společnost

Chcete zazářit? Zkuste výrazný šperk

coco-chanelDoba skromnosti a minimalismu je již klišé. Výrazné a velice dominantní šperky; to je to, po čem ženy v dnešní době touží. Novodobá epocha vévodí okázalejšímu a mladistvému stylu. Již po tisíce let klenoty zvýrazňují a podtrhávají krásu žen po celém světě. Dokonalý a správně zvolený šperk má až magické schopnosti.

O svém majiteli dokáže prozradit víc, než jste si dokázala kdy představit.Zvýrazní váš vkus a eleganci a zdůrazní svoji originalitu. Krásu každé ženy zdvojnásobí a její osobitý styl dokáže dovést k naprosté dokonalosti.Slovy luxus, krása, jedinečnost a šarm lze popsat výjimečnou ženu, avšak také výjimečný klenot. Žena a šperky přeci patří neodmyslitelně k sobě.

Každý muž ví, že využít šperk jako dárek pro svou ženu, je vždy zaručený úspěch.V dnešní době však si nemusíte kupovat jen drahé kameny a kovy. I největší módní ikony světa se naučily míchat kouzlo pravých diamantů a jednoduché bižuterie.

Příklad si můžete vzít např. ze slavné návrhářky Coco Chanel. Ji lze považovat za první osobu, která vyzkoušela kombinaci nepravých kamenů a drahocenných šperků. Její obliba výrazných doplňků jako jsou náušnice, či náramky je legendární. Coco Chanel patřila k nejvýznamnějším světovým návrhářkám 20. století.

Celým jménem Gabrielle Bonheur Chanel se narodila roku 1883 ve francouzském městě Saumur. Již od mládí se lišila ode všech svých vrstevnic, a to zejména svým stylem oblékání.  Svoji životní dráhu odstartovala navrhováním klobouků a později začala navrhovat i sportovní oblečení.

Později začala navrhovat i vlněné twinsety, šaty z žerzeje či malé černé šaty, které by ani dnes neměly chybět žádné dámě v šatníku. Dnes je známe pod názvem koktejlky. Coco se velice ráda také inspirovala oblečením svých milenců. Převzala od nich nohavice, tvídové vesty, saka i košile. Do ženské módy vnesla novou a velice zajímavou energii. Coco Chanel zemřela v roce 1971 ve věku 87 let.

[ad#moda]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..