Móda a Společnost

Chcete zazářit na párty, či překvapit své známé?

tanečniceNebo si chcete jen udělat radost netradičním dárkem? A víte co jsou to Big Eyes? Jsou to speciální barevné kontaktní čočky, které kromě změny barvy vašich očí, dokážou také změnit jejich tvar. Dále mohou doplnit vaše zornice o různé a zajímavé ornamenty a další tvary, ale v tomto případě se spíše jedná o crazy kontaktní čočky.

S kontaktními čočkami Circle Lens, jiným názvem také Big Eyes, budou vaše oči vždy vypadat větší než ve skutečnosti, což je také jejich hlavní výhodou, díky které jsou čočky Circle Lens velice oblíbené a vyhledávané. K jejich velké popularitě dochází zejména v Asii, ale poslední dobou se již čočky Big Eyes rozšiřují i do celé Ameriky.

barevhé kontaktní čočky barevné čočky kontaktní barevné čočky

Barevné kontaktní čočky můžete v dnešní době zakoupit i v České republice. Cenově patří tyto čočky mezi nejlevnější, a proto jsou dostupné téměř každému. Ceny se pohybují v řádkách několika stovek a vybrat si můžete z několika tvarů a barev. Kontaktní čočky se prodávají převážně v tříměsíčním balení.

Za velkou zvláštnost budete jistě považovat, že si můžete pořídit o kontaktní čočky se vzorem, např. barevné čočky, které mají ornamenty nebo další různé tvary. Čoček Circle Lens je více druhů a každé se hodí k jiné příležitosti či události. Různé efekty mají např. Dolly Eye, Color VUE, GEO a mnoho dalších.

Pokud vás výše zmíněné čočky zaujaly a uvažujete o jejich koupi, určitě navštivte webovou stránku www.barevnecocky.eu. Zde naleznete velký výběr barevných kontaktních čoček a jistě si vyberete ty pravé, které se budou hodit právě pro vás.

2 komentáře: „Chcete zazářit na párty, či překvapit své známé?

  • Ahoj Girlie,chtěla jsem se zeptat,jestli nevíš zda se dají koupit twilight čočky i u nás?(tvá 3.fotka)dík moc:-)

    Reagovat
  • Ahoj Marký,

    crazy čočky twilight jsou k dostání v česku v mnohých internetových obchodech s čočkami. Stačí zadat do vyhledávače „crazy twilight čočky“ a první odkaz už tě navede přímo k nákupu těchto čoček :) stojí přibližně 450 Kč :)

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..