Móda a Společnost

Chcete si na jaro pořídit zajímavé šaty, které vám budou všichni závidět?

dívčí lookZkuste se tedy vrátit do dětství. Jen malinko nahlédněte do pohádky, v které na paloučku uprostřed lesa tancují víly mající na sobě šaty z jemné a průsvitné látky. Jako 2010 je těmto šatům zasvěcené. Módní návrháři proměnili pohádku ve skutečnost a ani nemuseli mávnout kouzelným proutkem a ze všech žen udělají pohádkové víly.

Jemné, lehké, zářivé barvy a průsvitné šaty dodávají nadzemský a éterický vzhled. Jedná se o jedno z nejelegantnějších řešení šatů. Průsvitná látka je aplikována na jinou látku, která je jinak zbarvená. Tím dojde k vytvoření kontrastu či vzájemnému doplnění, někdy může průsvitná látka také překrývat kůži. Kůže pod ní jen zlehka prosvítá, ale zároveň je plně zahalena. Tyto šaty nejsou rozhodně vhodné na nošení do práce.
Avšak perfektně se hodí na romantické večerní procházky, večeře, na různé neoficiální akce nebo jen na jarní procházku do parku.

Jedním z nejdůležitějších rozhodnutí je, si rázně rozmyslet jaký kousek šatů chcete mít průsvitný a tím pak dáte na obdiv také kousek svého těla. Např. v šatech s dlouhými černými průhlednými rukávy budete vypadat velice elegantně a zároveň decentně. Dále také jistě záleží na zvolených barvách.
dámské šaty průsvitné černé dámské květované letní šaty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..