Hlavní stránka » Móda a Společnost

Česko autralský Flamingopark přichází s jarní edicí oblečení.

29 ledna 2013 Žádný komentář

Je čas připravit se na jaro a osvěžit si šatník novými kousky. Flamingopoark na novou sezónu připravil novou kolekci nazvanou Early Spring Edition, která působí příjemným pohodlným dojmem.

Přednost dostávají kalhoty v délce nad kotníky, topy jsou v ženských siluetách a transformují se do minišatů, přiléhavé kousky zase střídají volné variace svetříků. Flamingopark v této kolekci volí základní barvu černou, která je doplněná o přírodní tóny béžové, žluté a pastelové.

Kolekce je určena sebevědomým ženám, které nakupují uvědoměle a dávají přednost zajímavým střihům před klasickou konfekcí. Při výrobě kolekcí dodržuje Flamingopark základní etické principy, spolupracuje s nezávislými designéry a používá materiály výhradně z mini produkcí.

Kolekce je vyrobená v limitovaném počtu kusů a je dostupná od 28.1.2013 na www.flamingopark.cz nebo v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique, Truhlářská 29, Praha 1.

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.