Dnes bude článek z „jiného soudku“, než na který jste zvyklí. Spíše půjde o nabídku, než informační článek. Hostesky nabízejí v mnoha agenturách, ale Freshproduction se snaží dělat všechny akce srdcem. A na tom mají velký podíl především šikovné hostesky, kterých má tato agentura po celé ČR mnoho.

Je skvělé, že vše potřebné pro hostesky má agentura vždy připravené. Před každou akcí projdou vybrané hostesky a promotéři péčí stylistů a vizážistů. Jsou tedy opečovávány a dobře oblečené na každou akci.

Hostesky agentura se stará i o sladění hostesek s pořádanou akcí. Má široký výběr luxusních kostýmků, šatů, tematických kostýmů a mnoha dalších módních kousků. Také se mohou zajistit kostýmy na akci ušité na míru. Slečny jsou tak vždy perfektně oblečené a působí jako skvělé promo pro pořádanou akci.

Nepředpokládám, že mezi čtenářkami našeho magazínu bude množství těch, které potřebují hostesku či zorganizovat celou akci. Ale věřím, že tu je spoustu krásných a šikovných slečen, které si rády přivydělají. Agentura Freshproduction totiž neustále hledá nové dívky (i chlapce) pro své služby.

Na hlavní stránce agentury Freshproduction máte možnost se zaregistrovat do jejich katalogu – v případě vhodné poptávky vás osloví s výpomocí na dané akci. Rozhodně se jedná o zajímavý přivýdělek, takže pokud nemáte do čeho tzv. „píchnout“, zkuste dělat hostesku či „hostesáka“ (spíše promotéra).

Která by nechtěla práci, při které bude skvěle oblečená a nalíčená od profesionálky a bude středem pozornosti? Já tedy bych takovou brigádu neodmítla ani náhodou.

Všechny potřebné informace o pořádání akcí, referencí a hlavně registrační formulář pro nábor hostesek a promotérů najdete na: www.freshproduction.cz.