Móda a Společnost

Brouzdání po módních eshopech

Snad jako každá dívka ráda nakupuji a miluji brouzdání módními obchody na internetu. Ráda se i s dalšími podělím a zajímavé stránky, na které jsem při svých výletech virtuálním světem objevila. Zrovna nedávno jsem narazila na opravdu zajímavý obchod.

Queens Hip Hop Shop je obchodem především s hip hop oblečením, avšak nabízí také art potřeby, hudební a video média. Naleznete tu dámské a dokonce i pánské oblečení od značek MASS DNM, Ecko, New Era Cap, Ecko Red, Nike, Adidas a mnoho dalších.

Ze všeho nejvíce mne nadchl velký výběr podzimní kolekce hip hop oblečení. V shopu Queens Hip Hop Shop naleznete široký výběr podzimních bund, mikin, triček a dokonce i úžasné džíny!

Pokud milujete hip hopové oblečení, ale nemáte rádi nakupování prostřednictví internetu, nezoufejte!Queens Hip Hop Shop má i několik kmenových prodejen a to nejen u nás v České republice, ale dokonce i na Slovensku. Pokud si tedy budete chtít oblečení raději vyzkoušet nebo jen si oblečení prohlédnout ,,na vlastní oči“, zavítejte do Prahy, Brna či Ostravy (tady naleznete dokonce dvě prodejny)!

Tento hip hop shop si mne získal také širokou nabídkou stylových hodinek a to za velice dostupné ceny, zajímavou sekcí jsou také doplňky, kde naleznete potítka, tkaničky do bot, šátky, sluneční brýle, peněženky nebo také ponožky či ručníky. Také se mi velice zalíbily batohy a tašky. Vše je krásně barevné a vždy velice stylové.

Velkým plusem stránek Queens je také, že na nich můžete nalézt občas i nějakou brigádku, sice musíte patřit mezi ty, kteří jsou obyvateli Brna, Prahy nebo Ostravy, ale i tak si myslím, že je jen málo stránek, na kterých můžete na něco takového narazit.

Obchod Queens Hip Hop Shop mne natolik zaujal, že jsem si hned sama objednala pár věcí, které v tomto sychravém období jistě rozzáří můj šatník. Teď už jen čekám, kdy mi věci přijdou a já v nich vyrazím ven! A Vám ostatním doporučuji to samé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..