Župany jsou módním hitem, a pokud alespoň trochu milujete, měly byste si nějaký župan okamžitě pořídit. Nemusíte být sice tak odvážné jako celebrity ze zahraničí, které si troufnou jít v županu i na červený koberec, ale nedovolte, aby se vám válel ve skříni.

Župany vás totiž mohou nejen hřát, ale mohou vám i slušet. Teplé župany se vyrábí z příjemných funkčních materiálů, jež slibují příjemné a jemné objetí. Skvěle vás zahřejí a zpříjemní nepříjemné a vlezlé chladné chvíle, když vylezete z koupelny anebo přijdete v sychravém dni domů. Takovéto župany vynikají vysokými savými vlastnostmi, takže se nemusíte obávat, že byste byly po koupeli dlouho mokré. Rychle do sebe vsáknou zbytky vody a uklidní vás svou měkkostí a hebkostí. Díky modernímu designu se může líbit nejen vám, ale i vašemu partnerovi.

Župany pro svůdné chvíle

V případě, že chcete potěšit svého partnera, ale nechcete se mu naservírovat na stříbrném podnose. V tom případě sáhněte spíše po luxusních župáncích ušitých z jemného tylu, saténu anebo hedvábí. Rafinovaný střih županů může být ještě více umocněn krajkou, výšivkou, korálky anebo kamínky. Pro dokonalý vzhled si vedle župánku můžete i spodní prádlo. Někdy jsou nabízeny v setu s županem. Některé sety se prodávají v kombinaci s noční košilkou.

Jak vybrat župan

Župan můžete vybírat podle barvy, střihu, materiálu, ceny a samozřejmě i účelu. Pokud hledáte župan, do něhož se můžete zachumlat a který vás prohřeje, vyberte si dlouhý župan s vyšší gramáží, jenž dobře saje vodu a příjemně hřeje. Takové jsou vyrobeny ponejvíce z mikroplyše, bavlny anebo froté, ale vhodnými materiály jsou i česaná bavlna, bambusové vlákno, micro bavlna či modalové vlákno.

Jestliže však chcete vyrazit do společnosti, tedy třeba k venkovnímu bazénu, sáhněte spíše po saténu, případně nějaké tenké bavlně. Oběma typům by neměly chybět kapsy.

Bez kapes se obejdou ty pro intimní chvíle. Tyto sexy župany jsou krátké a jsou zpravidla ušité z lehkých a jemných materiálů (satén, tyl či kupříkladu z hedvábí).

Chcete si pořídit župan? Stylové župany z kvalitních materiálů najdete na stránkách Luxusnipradlo.cz. Věříme, že zde najdete, co hledáte. Nabídka je široká a vedle klasických bavlněných županů tu najdete i bambusové a luxusní kousky.