Ahojte holky!
S blížícím se podzimem u vás jistě panuje nálada v prohlížení si módních katalogů právě na podzim. Rády byste provětraly svůj šatník a chtěly jej oživit novýma kouskama. Jistě každá chcete být originální a nebýt kopírkou někoho jiného. A právě pro vás mám aktuální vychytávky na podzim 2015.

První takovou „old trend“ módou budou kožešiny. Kožešiny sice jsou stálicí dámských šatníků, ale návrháři letos upřednostňují huňaté medvědí bílé kožešiny. Jednak je to nadčasové, elegantní a hlavně to i zahřeje.

Military

Možná pro některé nový pojem, ale určitě poznáte o co jde, neboť je to styl tzv. uniforem. Pokuď jste právě ten typ slečen, co se jim líbí tento styl a „ujíždíte“ na uniformách, nastal právě čas si jednu takovou pořídit.

XXL oblečení

Máte rády pohodlné, volné oblečení? Ano? Tak se nemusíte bát si takový kousek vzít na sebe, protože XXL oblečení je opět v kurzu!

Neopunk – rock

Pokuď je mezi váma i zastoupení slečen, co milují kožené či roztrhané věci, nebojte se a začněte je nosit, nejen, že vám zvýrazní vaši dokonalou postavu, ale kůže má i hřejivé schopnosti, které se mohou právě na podzim jistě hodit.

Kde nakoupit?

Lámete si hlavu, kde takové „kousky“ sehnat? Nemusíte, v obchodních domech jako je New Yourker, H&M a další jistě seženete.

autor: JJ