Mám pro vás několik tipů na podzimní/zimní oblečení (tipy by se hodily spíše na náš sesterský projekt podzima.cz), které osvěží váš šatník. Novým módním trendem pro podzim 2013 jsou pletené šaty. Retro look, příjemné zateplení a dobrá cena je doslova katapultovaly mezi nejoblíbenější kousky oblečení pro letošní podzim.

Za mě jasně bodují jednoduché úpletové šaty v podzimním odstínu hnědé. Dlouhý rukáv oceníme především při chladnějších večer. Nejvíce se mi na nich líbil „padnutý“ výstřih, který ocení především slečny, které toho v dekoltu jinak moc nemají. Tento typ výstřihu to ale umně skryje a hned budou o to přitažlivější pro opačné pohlaví. To bychom měli tip číslo 1.

Dalším pěkným kouskem, který mi padnul do oka je jednoduché tílko v béžovém odstínu. Puntíkům prostě nedokážu odolat. Nejraději bych je měla na všech částech outfitu, ale vypadala bych jak puntíkatý maniak. Ale lehké osvěžení celého zevnějšku pár puntíky není na škodu.

Výstřih tohohle tílka je lehce provokativní, po jedné straně je dekorován několika knoflíky. Ale nemyslete si, že byste si výstřih často „zapínaly“. Byla by to totiž škoda.

Při přípravě šatníku na chladnější zimní počasí nesmíme zapomenout na nějakou teplou bundu. A já jsem vám ji vybrala. Jednoduchá zimní bundička s dvojitým zapínáním. Stejně jako v posledních letech je velice oblíbený „pumplíčkový“ look u bund, který se znovu vrátil na výsluní.

Z jakého obchodu jsem dnes vybírala mé podzimní tipy? Je to Piperi.cz aneb móda se špetnou koření. Kromě přiléhavého podzimního a zimního oblečení (šaty, svetry, bundy a další) nabízí i oblečení pro tančení – gogo i společenské šaty Piperi má prostě pěkný záběr a šíři nabídky. Zkuste je.