Dneska si povíme o novince o zdobení nehtů. Klasické gelové nehty a další dekorativní úpravy jsme na Girlie už několikrát probírali. Ale nikdy jsme se nevěnovali razítkám na nehty. Říkáte si, že je neznáte? Tak po dnešku už budete.Razítka na nehty se používají poměrně jednoduše. Na destičce s ornamenty si vyberete ten, který se vám nejvíce líbí. Pak postupujete následovně:

1)      Nanesete lak na vybraný vzor.

2)      Přetřete přebytečný lak.

3)      Přitisknete razítko na vzor.

4)      Obtisknete razítko na nehet.

5)      Violá – HOTOVO.

Při nanášení laku na destičku je důležité, abyste nanesly vhodné množství. Musí být tak akorát, abyste zbytečně neplýtvala, ale zároveň se lak dostal do všech linek ornamentu.

Pro sebe jsme si vybrala destičku vhodnou pro gelové a akrylové laky. Květinové vzory jsou prostě moje.

Přípravky pro péči o nehty a jejich zdobení můžete koupit u výhradního dovozce originální značky SHE-NAILS – na e-shopu nehtyprofi.cz.

Při výběru razítek a vhodných ornamentů si projděte všechny destičky se vzory, ať máte doma ty nejvhodnější ke svému zkrášlení. Nezapomeňte i na speciální lak určený k zafixování razítek. Lak je výrazněji hustější než ten běžný a například mnou vybraný obsahuje částečky hedvábí. Poté se musí ještě vhodně zafixovat klasickým gelem.  A máte originální nehty…