Krása a zdraví

Zajímavé šperky pro každého

Dnes mám pro vás menší tip. Nedávno můj přítel měl narozeniny a já mu chtěla koupit dárek a tím mu udělat radost. Jelikož jsem chtěla, aby mě mu ten dárek neustále připomínal (jsme spolu více jak rok), tak jsem se rozhodla pro šperk.

Kdybych měla běžného „normálního“ kluka, tak by stačilo zajít do běžného zlatnictví a koupit mu tam nějaký pěkný náramek, či řetízek na krk. Jenže můj přítel rád provokuje, takže šperk pro něj musel být něco extra.

V klasických zlatnictvích jsem nenašla nic zajímavého, takže jsem se zaměřila na internetové obchody se šperky. A jeden mi padl hned do oka – Darkont.cz. Tmavý e-shop plný zajímavých šperků, které jsem v kamenných obchodech jen tak nenašla.

V obchodě jsou sice stříbrné náušnice, přívěsky, řetízky, či dárkové předměty, jenže já jsem hledala něco speciálního. A to jsem našla v sekci „ocelové náušnice“, kde mi do oka padly výrazné „pecky“ (rozumějte kulaté náušnice).

Přítel má už několik let propíchlé uši, takže další pár zajímavých náušnic ho určitě potěší. Vybrala jsem černé kulaté pecky s rudým sluncem. Celkem slušivá kombinace.

Hned jak je viděl, tak se mu rozzářily oči – takový pohled bych vám přála – výraz čistého štěstí. Už jsem si sice zvykla, že největší radost mu udělají nečekané drobnosti, ale tentokrát mě svojí reakcí opravdu překvapil.

Málem bych však na něco zapomněla. Když jsem mu objednávala náušnice, tak jsem nemohla si nekoupit i něco pro sebe. Přeci nebudu dvakrát platit poštovné – stejně bych si později něco objednala. Pro sebe jsem si koupila přívěšek na krk – stříbrnou „pletenou“ květinku. Prostě drobnůstku na krk.

A pro nás oba jsem koupila pěknou drobnost, kterou znáte jen z romantických filmů – srdce pro páry. Je to malé srdce o velikosti 1 koruny, které se dá rozdělit na dvě části. Pokud se dobře díváte na „romanťáky“, tak jistě více co s dvěma půlkami srdce. Jednu si necháte pro sebe a druhou dáte svému milému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..