Vyzkoušené produkty

Jak na krásné bílé zuby?

z433_white_pearlBělící gel White Pearl vaše zuby vybělí a navíc je také posílí (obsahuje velké množství fluoridů). Gel má také dezinfekční funkci dutiny ústní a pomáhá při boji s paradontózou. Tento gel zbaví vaše zuby nehezkého žlutého zbarvení a navíc Vaše dásně nepodráždí.

Obsahuje peroxid karbamid, který dokáže proniknout až do struktury zubů a tím dokáže změnit jejich odstín. Před začátkem bělení je potřeba, aby Váš chrup byl bez kazů, nějak poškozených plomb a také zalomených kořenů. Můstky, korunky a plomby gel vybělit nedokáže. Účinky bělení jsou patrné již po jednom týdnu používání.

Před bělením si vyčistěte zuby, bělícím gelem White Pearl naplníte aplikátor a poté si ho nasadíte na zuby. Pokud gel z aplikátoru přeteče, setřete jej vlhkým hadříkem. Gel necháme na zubech působit každý den cca 60 minut. Po skončení s bělením si horkou vodou vypláchněte ústa teplou vodou a aplikátor vymyjeme. Doporučená doba bělení je 30 až 45 dní. Gel obsažený v jednom balení vystačí až na 130 bělení. Cena bělícího gelu White Pearl je 574,- Kč.

Jedno balení obsahuje 2 tuby s bělícím gelem White Pearl (2 x 65 ml), dávkovač, škálu bělení (určena především pro kontrolu) a 4 tvarovatelné zubní aplikátory.

Tento bělící gel na zuby můžete výhodně vyzkoušet například zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..