113818_leggyMáte problém s chloupky na nohou či jiných partiích a chcete se jich zbavit? Tak není nic lehčího, než vyzkoušet níže vyzkoušený epilátor Philips či holicí strojek Panasonic a zaručeně už nebudete mít nohy jako bájný Yeti.

Určitě tyto kvalitní výrobky (které mám sama vyzkoušené) pomohou i Vám s odstraněním chloupků na nohách ci jiných místech. Hlavně se nemusíte bát, že by holení či epilace bolela, protože tyto výrobky jsou vyrobené přímo pro nás slečny či ženy, takže jsou uzpůsobené naší pokožce. Samozřejmě každá z nás nemá v oblibě například účinnou epilaci, takže můžou sáhnout po klasickém holicím strojku, který svoji práci udělá stejně dobře, jen chloupky začnou dříve růst.

Epilátor Philips HP6400

epilator-philipsPhilips epilátor Vás dokáže rychle a velice snadno zbavit i těch nejkratších chloupků (již od délky 0,5 mm). Epilátor vytáhne chloupky z pokožky i s kořínky a proto je pokožka po jeho použití hladká až několik týdnů.

Bolest při používání epilátoru Philips ani necítíte díky otáčivému masážnímu systému. Epilátor má 2 rychlosti, 21 rotačních kotoučů (sloužící k efektnější epilaci) a 20 míst k zachycení chloupků. Hlava epilátoru Philips je odnímatelná. V příslušenství naleznete také kartáček na čištění. Cena epilátoru Philips je 880,-Kč.

Epilátor Philips HP6400 880,- Kč

Dámský holicí strojek Panasonic ES2235

product_853044Holicí strojek Panasonic je vhodný pro suché i mokré holení. Holicí strojek můžete používat ve sprše a umývat jej vodou, protože je vodotěsný. Důkladnějšího holení dosáhnete použitím holicí pěny a použitím teplé vody. Funkčnost holicího strojku je zajištěna dvěma tužkovými baterkami (AAA).

Použití je velice jednoduché. Sundáte kryt, kterým je strojek chráněn, poté podržte tlačítko k zamykání a přesunutím vypínače se strojek zapne. Potom přidržte holicí břit naplocho u pokožky.

Držte jej lehce, tak, aby se Vaší pokožky jen zlehka dotýkal. Poté začněte strojkem pomalu pohybovat proti směru růstu chloupků. (Při holení delších chloupků je vhodné použít zastřihovací nůžky, které strojek také obsahuje). Cena holicího strojku Panasonic ES223 je 924,-Kč.

Panasonic Dámský holicí strojek – 924,- Kč.