pihovatá slečna
Chcete v tomto sychravém počasí zapůsobit a „přivábit“ k sobě Vašeho vysněného kluka? Tak zkuste níže uvedené svěží vůně, které zaručeně nenachají žádného kluka chladným. Tyto nové vůně od Bruno Banani rozhodně rozproudí krev každému klukovi, který se k Vám přiblíží.

Samozřejmě že tyto vůně nemusí vyhovovat každé slečně, ale zaručeně většinu z Vás zaujme svojí rafinovanou vůní, která je opravdu smyslná. Každopádně stojí za to vyzkoušet tyto vůně, leč třeba jen díky testerům. Poté každá slečna bude vědět, jestli jí tato vůně „sedí„.

BRUNO BANANI WOMANBRUNO BANANI WOMAN- toaletní voda s rozprašovačem

Hlavou této vůně je břečťan, pomeranč a leknín. Dále srdce je složeno z konvalinky, broskve a frézie. A nakonec, základem se stala vanilka a bílé pižmo.
Jedná se o první dámskou vůni společnosti Bruno Banani a jistě se o ní dá říci, že skvěle vystihla podstatu značky. Bruno Banani Woman je pomocnicí při vyjadřování vaše jedinečného stylu. Vůni je zabalena v růžové krabičce, která má saténový povrch a navíc je obohacena elegantním stříbrným proužkem.

Tuto toaletní vodu Bruno Banani Woman můžete výhodně koupit například zde.

Bruno Banani Magis WomanBRUNO BANANI MAGIC WOMAN- toaletní voda s rozprašovačem

Hlava vůně Banani Magic Woman obsahuje maracuju, vodní meloun, fialku a červený rybíz. Nadále srdce je směsí lesních jahod, akordu růžového šampaňského a konvalinky. A základem této magické vůně je pačuli, pižmo a santálové dřevo.
Parfém Bruno Banani Magic Woman je naprosto nepopsatelný. Je směsí svůdnou a zároveň velice opojnou. Vůně je novinkou na trhu a vhodná pro ženy, které rády flirtují a svádí své okolí.

Tuto toaletní vodu Bruno Banani Magic Woman můžete výhodně koupit například zde.