Botox. Pro některé ženy doslova „záchrana“ v boji proti vráskám, pro jiné zase „sprosté slovo“. Ale nikdy neříkejte NIKDY! Už jste slyšely o botoxu na vlasy?!

Dovolte mi, abych se představila. Jmenuji se Hana Bľachová a pracuji jako vizážistka a poradkyně v oblasti kosmetiky. Učím ženy péči o pleť a líčení. Ráda se tedy starám nejen o sebe, ale i o druhé.

Do salonu André v Průhonicích jezdím často za svými zákaznicemi, které si objednají PROMĚNU vzhledu – více informací na http://www.andre-studio.cz/vizazistika a využívají i mých služeb v oblasti poradenství v péči o pleť a líčení. Ale také ráda využívám služeb salonu pro péči o mé vlasy. Proto, když jsem dostala nabídku, abych vyzkoušela novinku na trhu v podobě botoxu na vlasy, nedokázala jsem odolat a vrhla jsem se na to!

A to i přesto, že se o svoje vlasy svědomitě starám, pečuji o ně kvalitními šampóny, nezapomínám ani na pravidelné zábaly a výživné masky. Ale znáte to, když člověk může pro svou kštici udělat víc… Vždyť i každodenní nebo pravidelně opakující se činnosti můžou kvalitu vlasů negativně ovlivnit. Tím myslím kartáčování, fénování, barvení… Vlivem tohoto „zkrášlování“ jsou vlasy vysušené a mdlé.

S tím je ale konec! Svěřila jsem se do rukou odborníků a co vlastně botox na vlasy od společnosti Brazil Keratin slibuje? Podtrhuji slova majitelky salonu Renaty Kubicové okamžitě viditelné výsledky, posílené a lesklé vlasy. Způsobí regeneraci a zpevnění všech typů vlasů bez ohledu na fakt, že vyrostlý vlas je již „nedostatečně vyživován“ a obecně jej nelze nijak vyživit. Keratinová maska je založená na principu chemické reakce, která je na charakteru vlasu nezávislá.


Aplikace botoxu na vlasy není nikterak složitá, ale i tak jsem se raději svěřila do rukou proškolených odborníků. Ti mi nejdřív nanesli speciální „čistící“ šampón Clarifyng, po opláchnutí a prosušení fénem nanesli stejně jako u barvení zázračnou gelovou masku pomocí štětečku. Potom mi odborník přežehlil ultrazvukovou žehličkou každý pramen.

Tato žehlička je novou revolucí ve vlasové péči. Jedná se o tzv. studenou žehličku na vlasy, která sklidila po celém světě velký úspěch. A proč je tak oblíbená? Je to jednoduché, je ideální pro zapracování hloubkově působících vlasových kúr a pro vnitřní a povrchové ozdravení vlasů. Studená žehlička urychluje působení kúry, vlas vyživí zevnitř, urychlí obnovení a rekonstrukci poškozených vlasů, omlazuje a oživuje barvu vlasů. Po vyžehlení je nutné vlasy spláchnout kondicionérem.

Pak následuje další zázrak na trhu pro zdravé a krásné vlasy – vlasy mi odborník přistřihl horkými nůžkami. O tom napíšu ale zase jindy.

Z kadeřnictví André v Průhonicích odcházím nejen se spokojeným úsměvem na rtech, ale hlavně s krásnými, lesklými, zdravými vlasy. A protože si chci zdravé a nádherné vlasy zachovat i nadále, odnáším si také přípravky s keratinem na domácí péči.

Zkuste se také svěřit do rukou profesionálů v kadeřnictví André a vyzkoušejte botox na vlasy. Uvidíte, že jakmile zkusíte, nebudete chtít už jinak… A co takhle vyzkoušet i PROMĚNU vzhledu a přivítat léto s nejen s krásnými vlasy, ale i novým líčením. Nechte se hýčkat