Krása a zdraví

Výsledky ankety na Girlie.cz

anketa na Girlie.czVíce jak měsíc byla v bočním panelu anketa a do dnešního dne se do ní zapojilo 123 lidí. Pro ty, kteří chtějí vidět reálná čísla, tak se stačí podívat pod tento článek, kde bude vystavena zmíněná anketa. Dneškem tato anketa končí a bude nahrazena novou. Ale zpět k výsledkům ankety:

34% vás by si přálo více článků ohledně módy. Vám, kteří jste hlasovali pro tuto možnost udělám radost. Na aktuální módu a rady ohledně oblečení se chceme převážně zaměřovat na Girlie.cz, takže sekce Móda bude i nadále vzkvétat. Takže jistě si přijdete na své.

–  26% si přeje články ohledně rad a tipů na krásu. Také vás potěším, protože sekce Krása a Zdraví bude i nadále doplňována novými články z těchto témat.

25% by chtělo články o sexu. Články o sexu se v nejbližší době na Girlie.cz neobjeví, protože z toho důvodu vzniknul náš sesterský projekt Lascivní.cz, který se věnuje sexuálním tématům.

9% by rádo články o vztazích. Zde platí stejná odpověď jako u předchozí reakce. Sekce Vztahy byla přesunuta už před půl rokem na projekt Lascivní.cz, kde se dále rozvíjí.

–  5 % vás by chtělo články o zdraví. Toto číslo je poměrně překvapivé, protože zdraví je poměrné důležité, leč hlasovali jste takto. Sekce Krása a Zdraví věnující se právě zdravotním problémům a tipům jak na ně vyhrát bude i nadále fungovat, takže se můžete těšit na nové články.

Anketa:

[poll id=“1″]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..