Krása a zdraví

Vyhýbáte se obloukem posilovně, ale stejně chcete být krásná?

dívčí zadečekVyhýbáte se obloukem každé posilovně a přervané cvičební sály vám nic neříkají, ale přesto byste si rády zacvičily? Zkuste tzv. posilovnu na webu! Zacvičíte si z domova tak, jako byste absolvovala hodinové cvičení s cvičitelkou nebo trenérem.

Výhody domácího prostředí jsou široké. S nikým se nemusíte dělit o svůj cvičební prostor, nemusíte investovat do drahých cvičebních pomůcek a stylového oblečku a také si nemusíte připadat trapně, pokud se vám nějaké cviky nebudou dařit, nikdo vás přeci nevidí!
Jaro je tu a začíná nad námi viset Damoklův meč v podobě blížící se plavkové sezony. Na Nový rok si vždy dáváme předsevzetí, že budeme jíst zdravě, budeme pravidelně cvičit a nebude na noc mlsat, ale na svoje předsevzetí si vzpomeneme vždy až těsně před létem.

Pokud potřebujete pomocnou ruku při cvičení, mrkněte na fittball.cz.  Zde se stačí pouze zaregistrovat a poté už se můžete zabývat detailně propracovanými videi, které si můžete stáhnout do svého počítače a přehrávat si je potom kdykoliv budete chtít. Dále se můžete obrátit na odborníky s otázkami ohledně zdravé výživy, cvičení nebo konkrétních problémů, která vás trápí. Vše na této stránce je zdarma.

Tento portál má i další výhody. Ušetříte peníze za vstupy do fitness center, drahé cvičební pomůcky, ale zejména ušetříte to nejdůležitější- svůj čas.  Láká vás vyzkoušet např. jógu, pilates, nebo snad kick box? Na zmíněném portálu najdete všechny potřebné informace a videa, kde krok za krokem uvidíte, jak se správně pohybovat a sestavy si posléze můžete zacvičit.

[ad#krasa]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..