Léto je v plném proudu a ze všech pláží se rázem stávají přehlídková mola. Oslňte své okolí účesem ze zdravých a krásných vlasů a užívejte si právem zasloužené pozornosti.

V letních dnech se staráme především o to, aby naše opálení bylo zlatavě hnědé a abychom se na sluníčku nespálili. Před úpalem se chráníme dostatečným přísunem tekutin, ale také pokrývkou hlavy. Ve chvíli kolem poledne, kdy jsou sluneční paprsky nejžhavější, se raději spokojíme s odpočinkem někde ve stínu. Kolikrát ale zapomínáme na to, že i naše vlasy potřebují v létě mnohem vydatnější péči.

Internetový obchod Brazil Keratin na to však nezapomíná a svědomitě vám ke každému nákupu dvou produktů z řady Kokos nebo Čokoláda nabízí zcela zdarma praktické cestovní balení šamponu a kondicionéru pro správnou hydrataci vašich vlasů. Ať už budete trávit léto na českých koupalištích nebo v exotických destinacích u moře, věnujte svým vlasům tu správnou péči. Zajisté se vám svou vitalitou a krásou odmění.

Kosmetická řada pro vaše vlasy s vůní kokosu a čokolády je určena pro všechny typy vlasů, které si vyžadují hloubkovou regeneraci a péči. Doporučuje se zejména pro ženy s barvenými a chemickými procesy často namáhanými vlasy. Pokud máte kudrnaté nebo blonďaté odbarvené vlasy, vyzkoušejte řadu vlasové kosmetiky Kokos a Čokoláda a uvidíte, že se brzy budete radovat z obnovené síly a hebkosti vašich vlasů. Máte od přírody sušší vlasy a ještě je chcete chránit před ostrými paprsky slunce? Vyzkoušejte například velmi jemný kokosový šampon s keratinovým regeneračním systémem. Struktura namáhaných vlasů se ihned posílí a vaše vlasy budou opět lesklé, silné a zkrátka vitální. Nezapomínejte také na používání kondicionéru, který uzavře vlasovou kutikulu a zabrání tak vnikání vnějších škodlivin do vlasu. Kondicionéry navíc zajišťují lepší rozčesávání vlasů a tedy i jejich mnohem snadnější úpravu. Vaše vlasy se po použití kondicionéru budou také krásně lesknout a trvale vonět. Budou zkrátka působit zdravě a pěstěně. Vyzkoušejte kokosový kondicionér od Brazil keratin a věnujte svým vlasům tu správnou péči.

Milujete čokoládu? Chcete, aby po ní voněly i vaše vlasy? Dopřejte jim šamponovou lázeň s vůní pravé brazilské čokolády. Shampoo Chocolate je velmi jemný šampón s opojnou vůní čokolády, který vaše vlasy důkladně zregeneruje. Použijte po jeho umytí i čokoládový kondicionér ze stejné řady a uvidíte, že vaše vlasy budou zase dýchat svobodně.

Šampony i kondicionéry s vůní kokosu a čokolády jsou k vlasům velmi šetrné. Jsou jemné, ale přesto vaše vlasy důkladně vyčistí, dodají jim objem a potřebnou energii. Šampony jsou koncentrované, a tak bude dobré, když si je naředíte vodou. V nabídce internetového obchodu Brazil Keratin najdete i k tomu speciálně určenou odměrku.

Ke každým dvěma produktům z čokoládové nebo kokosové řady dostanete navíc šampon a kondicionér zdarma, a to v praktickém cestovním balení 100 ml. Tak neváhejte, tato skvělá akce od Brazil Keratin trvá pouze do 31.8.! A proč právě 100 ml? Protože právě tolik je povolená cestovní velikost do letadla. Toto praktické balení ale bez větších nároků na prostor uložíte i ve své kosmetické taštičce. Šampon funguje jako koncentrát, a tak vám i při svém malém objemu spolehlivě vystačí minimálně na celou vaši dovolenou.

Ještě váháte, zda se vám to vyplatí? Zeptejte se vašich vlasů, jestli dají přednost šamponové lázni s vůní brazilské čokolády nebo se spokojí s další obyčejnou koupelí plné voňavé pěny, ale bez důkladné regenerace.