Seveřané jsou jedni z mála, kteří mají opravdu vysokou úroveň života. Má na to vliv silná ekonomika, skvělý sociální a vzdělávací systém a hlavně vysoká kvalita všeho… Nejenom automobilů (kterým se přezdívá „nejbezpečnější vozy světa), ale i potravin. A právě na dovoz čistě přírodních produktů z Finska se dnes podíváme.Je s podivem, že někde systém funguje – všechny výrobky procházejí náročným schvalováním u specializovaného lékařského grémia. Je tak zaručena vysoká kvalita a účinek jednotlivých produktů.

Bez přírodních doplňků travy z Finska, které dováží společnost Finclub už mnoho let si spoustu Čechů neumí představit svůj zdravý životní styl. Za dlouhé roky má tato firma podchycené ty nejkvalitnější kousky, které se dají přivést sem do ČR. Působnost i v dalších státech světa je také plusem – jejich koncept je evidentně prověřený a dlouhodobě udržitelný. Doplňky ke stravě mají díky vysoké kvalitě i vysokou účinnost – což ocení především uživatel, protože ho nemusí kupovat takové množství jako u méně účinných preparátů.

Například příznivý účinek koenzymu Q10 je lékařsky ověřený a jeho vliv na lidské tělo je opravdu skvělý. Samovolná tvorba tohoto koenzymu v těle s přibývajícími roky se snižuje, takže je nutné ho do těla dopravovat jinou cestou.

A v tom vám může pomoci například přípravek ubiquinol megacaps, který obsahuje aktivní formu daného koenzymu – je tedy jednoduše aplikovatelný a přímo se zapojuje do lidského metabolismu. Tím se urychluje a hlavně zefektivňuje jeho aplikace.

Fin Chloretabs je výborným zdrojem přírodního chlorofylu. Do tablet je dostáván jednoduchou cestou ze sladkovodních řas řádu Chlorella pyrenoidosa. Chlorofyl je výborný při očistě těla a napomáhá odvádění škodlivin mimo něj.

Jako třešničku na dortu nabízí finclub.cz možnosti osvěty a vzdělávání v oblasti zdravého způsobu života. Nově nabízí i on-line poradnu, o kterou se stará erudovaný profesionální lékař. On-line poradna s lékařem vám v případě zdravotních problémů může pomoci s nalezením řešení a případného nasměrování léčby. Máte tedy zaručenou mnohostrannou péči… Viva la Finsko!