Za lesků fotoaparátů vstupujete do místnosti, kde po vás ženy vrhají závistivé pohledy, zatímco muži z vás nemůžou spustit oči. Jste nepřehlédnutelná a pozornost okolí vám dělá dobře na duši. Nepotřebujete být modelkou na přehlídkovém mole, abyste zazářila. Stačí vám k tomu kvalitní vlasová péče. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou vizitkou každé ženy…

Když jdete okolo regálů s kosmetickými přípravky, můžete si vybírat z mnoha druhů. V dnešní době lze koupit stále více přípravků a produktů slibující kvalitní vlasovou péči. Stačí si přečíst některý z dámských časopisů, stránky lákají na různé produkty. Člověk by tak nejraději chtěl mít doma celou parfumerii, kadeřnickou výbavu a kosmetický salon.

Existuje ale jeden výrobek, který hravě nahradí více produktů dohromady? Ano, nabízí ho vlasový specialista brazilkeratin.cz, který ve spolupráci s českými profesionálními kadeřníky přichází na trh s novým uhlazujícím stylingovým přípravkem s keravisem. Ten poskytuje vlasům ochranu proti intenzivnímu teplu. Je dobré si pamatovat, že při pravidelném používání vlasové žehličky je potřeba vhodným přípravkem chránit vaše vlasy.

Keratin Sleek Protector je velkým pomocníkem v péči o vaše vlasy. Usnadňuje totiž rozčesávání a uhlazuje povrch vlasového vlákna. Velkou roli hrají jeho vyživující vlastnosti, obnovují přirozenou rovnováhu vlasů, zanechává vlasy jemné a hedvábné na dotek. A jaké je použití? Velmi jednoduché. Vlasový specialista doporučuje umyté vlasy prosušit ručníkem, do vlhkých vlasů aplikovat Keratin Sleek Protector, pročesat hřebenem a následně dotvarovat tak, jak jste zvyklí.

Pokud nevlastníte speciální žehličku, profesionálové radí, nepoužívejte žehličku na vlhké vlasy. Velký výběr profesionálních Babyliss žehliček také naleznete na www.brazilkeratin.cz. Věděly jste, že když budete žehlit mokré vlasy, rychle se ničí a ztrácí potřebnou vlhkost a krapatí se? Proto zvolte nový spray BK, který vlasy zbytečně neničí a nezatěžuje. Chrání vaší kštici před poškozením žehličkou (před žárem) a dodává potřebnou vlhkost. Po žehlení už stačí účes jen zafixovat lakem na vlasy.

Tým společnosti BK a studia André vám drží palce při vytváření nového účesu. A pokud byste potřebovaly pomoc nebo poradit s novým účesem, výběrem vhodné vlasové kosmetiky, neváhejte se na ně obrátit. Jsou tu pro vás!

Každá žena si zaslouží tu nejlepší péči, aby se cítila jako hvězda…