Když jsem slyšela od kamarádky, jak bylo o víkendu nemožné zaparkovat auto před hypermarketem, že ho museli nechat na vzdáleném parkovišti a nákup tahat v ruce, ujistila jsem si, že má „nákupní strategie“ vánočních dárků je ta nejlepší.

Oč se jedná? Objevila jsem kouzlo internetu a služeb přepravní služby, která člověku nákup doručí až domů. Odpadá stres a tlačenice v obchodech. Vánoce se kvapem blíží a lidé jsou jako „sarančata“. Nad bezohledností mi občas rozum zůstává stát a říkám si, že lidem uniká podstata Vánoc. Regály jsou narvané zbožím, ale i tak je občas rozzuřený důchodce vás schopný přetáhnout holí, jen aby ulovil ten nejlepší kousek. Teď to samozřejmě myslím v nadneseném slova smyslu.

I když nakupuji vánoční dárky přes internet, nechávám si na výběru záležet. Každý obdarovaný jistě ocení dárek s nápadem. Naše rodina nesnáší konzumní Vánoce, ale snaží se za těmito nejkrásnějšími svátky v roce najít víc.

Kdy by si lidé měli víc pomáhat, když už ne o Vánocích?! Tento čas je časem splněných přání. K čemu je kupa dárků pod stromečkem? To, že je rodina spolu, zazpíváme si koledy, koukneme se na Tři oříšky pro Popelku… To jsou ty nezapomenutelné chvíle, které dělají z Vánoc tak výjimečný svátek.

Minulý rok byla má rodina obdarována Skutečným dárkem. Děda dostal hejno kuřat, tatínek záchod a sestra báječný šicí stroj. Ne opravdu jsem se nezbláznila při výběru dárků, jen jsme těmito věcmi dál udělali radost lidem v Etiopii, Afghánistánu, či Kongu. Možnost udělat radost máte i vy!

Letos mám jasno, vánoční dárečky obstarám na www.brazilkeratin.cz. Najdu zde inspiraci, jak pro mužskou, tak i ženskou část rodiny. Babičku obdaruji pleťovou maskou, sestru rozčesávacím sprejem Dtangler s novým dokonale lesklým hřebenem Dtangler. Maminku určitě potěší dárkový set vlasové kosmetiky, protože si poslední dobou stěžuje, jak má poškozené vlasy. A co pro tatínka? Volba je jasná, pánský strojek mu usnadní údržbu o jeho „háro“.

A co vy? Vyberete také pro své blízké dárky z nabídky vlasového specialisty Brazilkeratin.cz?