Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Válčíte s akné? Už nemusíte!

20 června 2014 Žádný komentář

Válka s akné? Není nutné!Každá dívka to zná, vstanete, podíváte se do zrcadla a ejhle, přes noc Vám na obličeji ,,vyrašilo‘‘ plno pupínků. Co ale teď s tím?Podle lékařů existuje více druhů pupínků. Jsou to černé tečky, pupínky se žlutými či bílými ,,hlavičkami‘‘ a bouličky, které bývají zánětlivé. Pokud Vás trápí především zánětlivé bouličky, měli byste vyhledat pomoc odborníků. S ostatními pupínky se hravě poradíte sami doma.

Základem všeho je řádné čištění pokožky. O svoji pleť byste se měli starat dvakrát denně, a to ráno a večer. Velice dobré je používat odličovací vody, které pleť zbaví všech nečistot. Odličovací vody byste měli volit ty, které jsou určeny na problematickou pleť se sklonem k akné.

Odličovací vodu naneseme na odličovací tamponek a pleť jím čistíme tak dlouho, dokud nebude tamponek po přetření úplně čistý. Také byste měli jednou týdně používat peeling. Peelingem skvěle odstraníte odumřelé buňky a Vaše pleť tak bude krásně svěží a čistá. Peeling však rozhodně nepoužívejte na pleť, na které jsou zánětlivé boláčky. Pokračování článku naleznete zde.

[ad#krasa]

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.