Krása a zdravíVyzkoušené produkty

Trápí vás celulitida a nevíte, jak si s ní poradit?

dívčí zadečekTrápí vás celulitida a nevíte, jak si s ní poradit? Samozřejmě, nejdůležitější věcí při boji s celulitidou je pravidelný pohyb. Dále také můžete ústupu celulitidy pomoci různými přípravky.

Mezi účinnější výrobky lze zařadit intenzivní noční péči proti celulitidě Enja od firmy Dermacol. Tato řada výrobků je určena pro remodelaci a zeštíhlení všech problematických partií. Pro dokonalé křivky je doporučováno používat jak noční péči proti celulitidě, tak i zpěvňující tělový balzám.

Intenzivní zpevňující tělový balzám DermacolZpevňující tělový balzám napomáhá tomu, aby vaše pokožka byla znovu pevná, pružná a hladší. Díky spojení koenzymu Q10 a extraktů z jadérek hroznového vína dochází k posílení elastinového a kolagenového vlákna, čímž dochází k redukci pomerančové kůže. Noční péče proti celulitidě působí proti nočnímu ukládání tuků a urychluje odvodňování toxických látek z těla. Díky extraktům z koňského kaštanu, mořských řas a kofeinu, dochází k posílení rozkladu tuků v pokožce a tím odbourává veškeré projevy celulitidy.

Intenzivní zpevňující tělový balzám Dermacol Enja – 250 Kč

Intenzivni noční péče proti celulitidě Dermacol Enja – 240 Kč

Jeden myslel na “Trápí vás celulitida a nevíte, jak si s ní poradit?

  • Ony tyhle přípravky jsou opravdu kvalitní,v kombinaci s pohybem tu celulitidu kvalitně odstraní,ale opravdu to chce ten pohyb, bez toho to jsou vyhozené peníze…

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..