Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Tipy na to, jak být krásná

17 června 2015 2 komentáře

1159235_makeup_1Všichni možní výrobci všech možných krémů, pleťových masek, šamponů na vlasy, laků na nehty, atd. nám nabízejí svoje produkty a jako jejich protikladem tu jsou vizážisté a kadeřníci, kteří nám radí svoje různé fígly.

[ad#ad-1]

Jaké straně ale máme ale věřit? Kdo má pravdu? To se dozvíte v následujícím článku.

 • Rádi si lakujete svoje nehty, ale lak Vám na nich příliš dlouho nevydrží? Žádný problém! Předtím než své nehty nalakujete, potřete je vatovým tamponkem, který předtím namočíte do acetonového odlakovače.
 • Vaše vlasy jsou neposedné i po použití kondicionéru? Zkuste velice jednoduchý trik. Před nanesením kondicionéru na vlasy ho nejdříve trochu zahřejte v mikrovlnné troubě. Díky teplu kondicionér lépe pronikne do struktury vlasu.
 • Trápí Vás zanícená kůže po vytrhnutí chloupku nebo vymáčknutí pupínku? Zkuste použít směs z rozdrceného aspirinu a pár kapek vody. Touto směsí potřete postižená místa.
 • V období puberty není nic zvláštního, že se člověk více potí. Pokud ale nechcete mít celý den mokré kruhy v podpaží, použijte deodorant již večer. Díky aplikaci už večer se deodorant lépe dostane do potních žláz a ničemu neuškodí ani ranní sprcha.
 • Pokud se k Vám dostanou papírová prkénka, která se používají na záchod, rozhodně je nevyhazujte. Skvěle jimi odstraníte přebytečnou mastnotu pleti.

[ad#krasa]

Podobné články:

2 komentáře »

 • LenkaT. říká:

  S těmi nehty to určitě vyzkouším.

 • EllaN říká:

  Tak ja rozhodne vyzkousim to s kondicionerě, roztrepene konecky a suche vlasy me trapi uz dlouho:-(

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.