1159235_makeup_1Všichni možní výrobci všech možných krémů, pleťových masek, šamponů na vlasy, laků na nehty, atd. nám nabízejí svoje produkty a jako jejich protikladem tu jsou vizážisté a kadeřníci, kteří nám radí svoje různé fígly.

[ad#ad-1]

Jaké straně ale máme ale věřit? Kdo má pravdu? To se dozvíte v následujícím článku.

  • Rádi si lakujete svoje nehty, ale lak Vám na nich příliš dlouho nevydrží? Žádný problém! Předtím než své nehty nalakujete, potřete je vatovým tamponkem, který předtím namočíte do acetonového odlakovače.
  • Vaše vlasy jsou neposedné i po použití kondicionéru? Zkuste velice jednoduchý trik. Před nanesením kondicionéru na vlasy ho nejdříve trochu zahřejte v mikrovlnné troubě. Díky teplu kondicionér lépe pronikne do struktury vlasu.
  • Trápí Vás zanícená kůže po vytrhnutí chloupku nebo vymáčknutí pupínku? Zkuste použít směs z rozdrceného aspirinu a pár kapek vody. Touto směsí potřete postižená místa.
  • V období puberty není nic zvláštního, že se člověk více potí. Pokud ale nechcete mít celý den mokré kruhy v podpaží, použijte deodorant již večer. Díky aplikaci už večer se deodorant lépe dostane do potních žláz a ničemu neuškodí ani ranní sprcha.
  • Pokud se k Vám dostanou papírová prkénka, která se používají na záchod, rozhodně je nevyhazujte. Skvěle jimi odstraníte přebytečnou mastnotu pleti.

[ad#krasa]