Krása a zdraví

Tip pro dnešek – nová poradna pro ženy

nádherné dívčí nožky Dnes pro vás mám jeden zajímavý tip. Internetový server Omlazení.cz představil svoji vlastní Poradnu. Proč vlastně píšu Poradnu s velkým „P“? Protože zde nebudou odpovídat ledajací lidé, ale přímo odborníci na slovo vzatí.

O vaše dotazy se budou starat například MUDr. Janeček, či pánové doktoři Měšťák a Doležal. Díky nim budete v těch nejlepších rukou a budete si moci býti jisti pravostí a správností jejich odpovědí, které budou jistě erudované.

Základní kámen poradny už víte (erudovaní dopisovatelé). Dalším důležitým aspektem je jednoduchost celé poradny. Neměly by se objevovat zmatené debaty, které se točí v kruhu a konečný výsledek je opravdu matoucí. Celá diskuze bude moderovaná, aby se tomu předešlo. Díky tomu budete po odpovědi odborníka přiděleného k jednotlivému tématu hned vědět, na čem jste, či co vás čeká.

Jakých témat se budou týkat nově otevřené poradny, o které se bude starat tým moderátorů a samotných odborníků? Jsou to přesně tyto:

 • Liposukce – zeptejte se na rizika liposukce, či jaká metoda by pro vás byla vhodná. Ne každou metodu snášejí všichni dobře a naopak.
 • Parfémy a vůně – potřebujete pomoci s výběrem vůně, či parfému, který by k vám seděl? Žádný problém!
 • Plastické operace nosu – nelíbí se vám váš nos a chtěli byste prodělat nějakou chirurgickou opravu? Tak tato poradna je určitě přímo pro vás.
 • Plastické operace prsou – zmenšení, modelace – zmenšování prsou je pro většinu žen spíše vtipem, ale pro některé ženy je zmenšení nadměrných prsů únikem ze zdravotních, či psychických problémů.
 • Plastické operace prsou – zvětšení – máte problémy s velikostí vašich prsou? Pokud do toho vážně chcete jít, či se jen informovat, tak se ptejte našeho odborníka.
 • Prodlužování vlasů – ne každá měla to štěstí a má dlouhé, zdravé a husté vlasy. V poradně se dozvíte, jaké metody prodlužování vlasů existují a jaké jsou pro vás nejvhodnější.
 • Jak jistě uznáte, tak každý, či každá si vybere. Pokud máte tedy nějaký dotaz na odborníky ženského serveru Omlazení.cz, tak se neváhejte zeptat. Jistě vás přivítají s otevřenou náručí a vhodnou odpovědí na jazyku.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..