1007580_sunny_sunday_afternoonStačí pravidelné 30- ti minutové cvičení a Vaše postava se může stát dokonalou. Nevěříte? Po přečtení následujícího článku Vám to nepřijde nemožné.Na trhu s posilovacími přístroji se objevila novinka– Power Plate. Power Plate je stroj sloužící k cvičení, který má trojrozměrnou technologii, která je navíc ještě vibrační (najednou vibruje doleva, doprava, dolů a nahoru). Tyto vibrace nutí Vaše svalstvo k činnosti.

Výzkumy je potvrzeno, že používáním power platu se dokáže aktivovat až 95% svalových vláken. Proto je cvičením na tomto přístroji daleko účinnější než na jiných cvičebních strojích a proto stačí jen 30 minut posilování, místo hodinového a ještě delšího dření v posilovně.

Každý cvik je provázen vibracemi, které mají intenzitu 30 herzů a jedno cvičení trvá 30 vteřin. Používání Power Platu Vám blíže vysvětlí trenéři v posilovnách. Power Plate je velice vhodný pro lidi, kteří trpí nadváhou, jsou po úrazu, pro vrcholové sportovce (jako doplněk tréninku) a také i pro astronauty.

Power Plate má také velice pozitivní vliv na redukci celulitidy. A to až o 25%! Pomáhá také zastavit rozšiřování celulitidy. Cvičení na Power Platu jde zaměřit konkrétně na to, čeho chcete dosáhnout (např. posilování svalů, snížení váhy, protahovaní, různé masáže, atd.). K cvičení nejsou také vůbec potřeba žádné další pomůcky a již po jednom měsíci pravidelného cvičení jsou vidět výsledky!

Power Plate si také můžete zakoupit a cvičit na něm v pohodlí svého domova. Obsluha a cvičení na Power Platu není nijak náročná, stačí jedna až dvě lekce s trenérem a cvičení pak již budete zvládat úplně sama.

Power Plate si také zamilovalo plno českých celebrit (např. Lucie Váchová, Alice Bendová, Simona Krainová nebo Romana Jákl-Vítová a mnoho dalších českých i zahraničních celebrit).

[ad#krasa]