Máme tu sychravý podzim, který našemu zdraví dá pořádně zabrat. Ne vždy jsme maximálně soudné, abychom nosily silnější oblečení, které nás ochrání před nepřízní počasí. Musíme se tedy chránit jinak. Jinak na nás skočí nával podzimních viróz, které každoročně řádí v tomto chladnějším období.

Mám velice ráda přírodní doplňky, které mohou částečně nahradit příjem čistých a čerstvých látek, které nejsou celoročně dostupné. Takovým je i výtažek ze silných čínských bylinek nazvaný PhytoChi.

Informaci o tomhle přípravku mi dala Janča – pro mnohé čtenářky Girlie.cz je známá, protože je častou naší autorkou a přispěvovatelkou. A to především do sekce zdraví a krása. Podobně jako já má ráda raději přírodní esence než chemické substance, takže ráda zkouší vše nové na českém trhu.

Stejně jako já ale přirozeně skeptická vůči novým kouskům, ke kterým nemá kvalitní reference – přesněji jim nevěří, dokud je sama nevyzkouší. Je taková naše redakční „laboratorní myška“ na pokusy.

Dle všeho obsah přípravku PhytoChi vychází z principů starých čínských pravidel o zdraví, které se snaží vyrovnávat JIN a JANG v našem „těle“ a tím dostává zdraví na novou úroveň.

Obsahuje například Skořicovník čínský, Ženšen nepravý, Schisandra čínská, Kozinec blanitý (na obrázku v článku), Růže hladká, Lesklokorka lesklá, Kustovnice čínská a další složky. Celkově se jedná o bylinný mix, který obsahuje snad všechny známější bylinky… Jak se na něj dívá Janča? Přiznává, že ho užívá a podzimní sychravé počasí je jí ukradené….

Pro výrobek byly vybrané speciální čínské byliny, které mají obsahovat vysoký podíl užitečných látek. Daný doplněk můžete rovnou koupit na oficiálních stránkách o PhytoChi – a to přesně ZDE.