Máš máslo na hlavě! Není nad čerstvý loupáček pomazaný máslem. Vše, jde jak po másle… Každý si pod pojmem MÁSLO, představuje něco jiného. Já osobně nedám dopustit na zázrak z přírody – bambucké máslo – novinku vlasového specialisty Brazil Keratin.

Ne, nezbláznila jsem se, nemažu si společně s chlebem i svojí pokožku. Bambucké máslo je přírodní produkt vhodný dokonce pro děti. Zajišťuje hloubkovou výživu pokožky, a to těmi nejhodnotnějšími rostlinnými oleji, vosky a vitaminy. Obsahuje bambucké máslo, avokádový, hroznový olej a vitaminy A, E, B.

Bambucké máslo je doslova zázrak z přírody. Chrání pleť proti vnějším vlivům a zároveň obnovuje přirozenou funkci pleti. Regeneruje ji, hydratuje a vyživuje. Posiluje ochrannou bariéru.

Tento přípravek jsem zařadila do naší domácí lékárničky. Nejen, že bambucké máslo při každodenním použití chrání pokožku před volnými radikály, zpomaluje proces stárnutí, ale má i hojivý efekt! Což ocení každá starostlivá maminka v péči o dětskou pokožku. I při té největší snaze a opatrnosti se stane, že se ratolest na sluníčku spálí. Co si budeme povídat, sluníčko má sílu a stačí chvilka a spálenina je na světě. Postižené místo stačí ošetřit bambuckým máslem a bolest zmizí! Také se urychlí proces hojení.

Bambucké máslo lze využit i při koupání, saunování, v péči o pleť postiženou ekzémy a lupénkou. Vysušeným rtům vrací vláčnost. Tohoto pomocníka v péči o pleť využijete u moře i na horách.

Nevěříte? Vyzkoušejte a nebudete chtít jiný!