Hlavní stránka » Krása a Zdraví

S bambuckým máslem zdravá pokožka!

15 června 2015 Žádný komentář

Máš máslo na hlavě! Není nad čerstvý loupáček pomazaný máslem. Vše, jde jak po másle… Každý si pod pojmem MÁSLO, představuje něco jiného. Já osobně nedám dopustit na zázrak z přírody – bambucké máslo – novinku vlasového specialisty Brazil Keratin.

Ne, nezbláznila jsem se, nemažu si společně s chlebem i svojí pokožku. Bambucké máslo je přírodní produkt vhodný dokonce pro děti. Zajišťuje hloubkovou výživu pokožky, a to těmi nejhodnotnějšími rostlinnými oleji, vosky a vitaminy. Obsahuje bambucké máslo, avokádový, hroznový olej a vitaminy A, E, B.

Bambucké máslo je doslova zázrak z přírody. Chrání pleť proti vnějším vlivům a zároveň obnovuje přirozenou funkci pleti. Regeneruje ji, hydratuje a vyživuje. Posiluje ochrannou bariéru.

Tento přípravek jsem zařadila do naší domácí lékárničky. Nejen, že bambucké máslo při každodenním použití chrání pokožku před volnými radikály, zpomaluje proces stárnutí, ale má i hojivý efekt! Což ocení každá starostlivá maminka v péči o dětskou pokožku. I při té největší snaze a opatrnosti se stane, že se ratolest na sluníčku spálí. Co si budeme povídat, sluníčko má sílu a stačí chvilka a spálenina je na světě. Postižené místo stačí ošetřit bambuckým máslem a bolest zmizí! Také se urychlí proces hojení.

Bambucké máslo lze využit i při koupání, saunování, v péči o pleť postiženou ekzémy a lupénkou. Vysušeným rtům vrací vláčnost. Tohoto pomocníka v péči o pleť využijete u moře i na horách.

Nevěříte? Vyzkoušejte a nebudete chtít jiný!

 

 

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.