Nedávno jsem potkala slečnu s nádherným zlatým náramkem a jako správná zvědavá holka jsem se rozhodla ho lépe prozkoumat. Poměrně brzy jsem ke svému překvapení zjistila, že se nejedná o náramek, ale o zlaté tetování.

Na slečně vypadalo tetování naprosto božsky – bylo neobvyklé a sexy. Zamířila jsem proto na stránky http://www.goldentats.cz a z nepřeberné nabídky si vybrala vlastní zlaté a stříbrné kousky. Ovšem vy si můžete zvolit pestrobarevné varianty nebo kombinaci zlaté, stříbrné a černé – jinými slovy, výběr je opravdu široký ;-).

Když mi balíček přišel, téměř okamžitě jsem vrhla na zdobení svého těla. Potěšilo mě, že se jedná o velice snadnou aplikaci. Vystřihnete si požadovaný obrázek, přiložíte ho na místo, namočíte a přidržíte zhruba 30 vteřin. Je to naprosto stejný postup jako u žvýkačkových tetovaček, takže každý z nás s tímto postupem nějaké zkušenosti má. A pro ty, kdo zkušenosti nemá, je na zadní straně podrobný návod.

Na fotkách jsem ukázala postup při nalepování barevného „skvrnitého“ dočasného tetování v fialové barvě.

Musím se přiznat, že jsem se trochu obávala výdrže tohoto tetování. Ráda si zaplavu v bazénu a chlór podobné ozdůbky velice rád ničí. Ale i přes moje nešetrné chování (ještě jsem používala tělový olej, který tetování také sundá) mi zlaté tetování vydrželo týden ve velice dobrém stavu – na první pohled vypadalo jako nové, ale při podrobném zkoumání byly viditelné prasklinky.

Další týden se pomalinku sloupávalo. Při lepší péči by mi moje tetování vydrželo i déle, ale já jsem spokojená. Výrobce garantuje 6 denní výdrž a já se z něj těšila téměř dva týdny :-).