Hlavní stránka » Krása a Zdraví, Vyzkoušené produkty

Recenze dočasného tetování GoldenTats

5 října 2015 Žádný komentář

Nedávno jsem potkala slečnu s nádherným zlatým náramkem a jako správná zvědavá holka jsem se rozhodla ho lépe prozkoumat. Poměrně brzy jsem ke svému překvapení zjistila, že se nejedná o náramek, ale o zlaté tetování.

Na slečně vypadalo tetování naprosto božsky – bylo neobvyklé a sexy. Zamířila jsem proto na stránky http://www.goldentats.cz a z nepřeberné nabídky si vybrala vlastní zlaté a stříbrné kousky. Ovšem vy si můžete zvolit pestrobarevné varianty nebo kombinaci zlaté, stříbrné a černé – jinými slovy, výběr je opravdu široký ;-).

Když mi balíček přišel, téměř okamžitě jsem vrhla na zdobení svého těla. Potěšilo mě, že se jedná o velice snadnou aplikaci. Vystřihnete si požadovaný obrázek, přiložíte ho na místo, namočíte a přidržíte zhruba 30 vteřin. Je to naprosto stejný postup jako u žvýkačkových tetovaček, takže každý z nás s tímto postupem nějaké zkušenosti má. A pro ty, kdo zkušenosti nemá, je na zadní straně podrobný návod.

Na fotkách jsem ukázala postup při nalepování barevného „skvrnitého“ dočasného tetování v fialové barvě.

Musím se přiznat, že jsem se trochu obávala výdrže tohoto tetování. Ráda si zaplavu v bazénu a chlór podobné ozdůbky velice rád ničí. Ale i přes moje nešetrné chování (ještě jsem používala tělový olej, který tetování také sundá) mi zlaté tetování vydrželo týden ve velice dobrém stavu – na první pohled vypadalo jako nové, ale při podrobném zkoumání byly viditelné prasklinky.

Další týden se pomalinku sloupávalo. Při lepší péči by mi moje tetování vydrželo i déle, ale já jsem spokojená. Výrobce garantuje 6 denní výdrž a já se z něj těšila téměř dva týdny :-).

Zlaté tetovíní splnilo svůj účel – cítila jsem se výjimečná… a taky se mi líbily zvědavé pohledy ostatních lidí, které říkaly: „To je pěkný náramek… počkat, to není náramek! Ale je to vážně dobrý.“

Podobné články:

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.