Řecký výraz „kosmeo“, od kterého se odvozuje český ekvivalent „kosmetika“, znamená zdobím, krášlím. Proto i prvotním smyslem kosmetiky byla, je a bude krása. Snaha po krásném svěžím vzhledu je stará jako lidstvo samo. Již od pradávna ženy toužily po přitažlivém zevnějšku, který by jim zajistil pozornost mužů.

Zatímco tenkrát byly možnosti na zkrášlení značně omezené, dnes se s nimi doslova roztrhl pytel a být krásná si může dovolit být opravdu každá žena. Jednou z nejpopulárnějších procedur je prodlužování řas. Není se čemu divit, první pohled na člověka, kterého potkáte, se upíná k očím. Ohromte své okolí hned na první pohled!

Prodlužování řas představuje moderní metodu, kterou dnes využívají nejen světoznámé celebrity, ale i ženy, které chtějí být neustále upravené a chtějí vypadat skvěle při každé příležitosti. Vyškolený personál Kosmetiky Liberec provádí prodlužování řas jakékoli délky a hustoty metodou řasa na řasu, která je pro přirozené řasy nejšetrnější. Při aplikaci nedochází jen k prodlužování řas, důraz je kladen také na zvýšení jejich objemu.

Další nespornou výhodou prodlužování řas v našem salonu Kosmetika Liberec je, že díky aplikaci nic nevážících řas nedochází k zatěžování řas vlastních. Stejně jako Vaše vlastní i umělé řasy časem vypadávají, proto doporučujeme jejich doplnění nejlépe po dvou až třech týdnech.

Pokud stále váháte, přijďte do Kosmetiky Liberec, kde se Vám tamní specialistky budou rády věnovat a se vším rády poradí. Nabízí krom výše popsaného celou řadu dalších efektivních a cenově dostupných procedur.