V posledních letech začíná s obezitou bojovat čím dál více a více lidí. Sedavé povolání, nedostatek pohybu či špatná a nevyvážená strava, to vše napomáhá obezitě, která může mít pak následný vliv na celkové zdraví, především velké množství podkožního tuku nadměrně zatěžuje cévy a srdce. Otylí lidé také častěji trpí mrtvicí a dalšími srdečními chorobami.

V boji s obezitou může člověku pomoci liposukce, valná většina z nás se však obává bolesti, kterou se slovem liposukce máme spojenou. V dnešní době si lze již vybrat z několika způsobů, které bolestné nejsou; např. liposukce 3. generace. Jedná se a novou neinvazivní metodu, která je vysoce účinná a navíc úplně bezbolestná.

Neinvazivní liposukce 3. generace zbavuje tělo tukových polštářků velice šetrně a nedochází při ní k poškození pokožky. Liposukce poskytuje přesné zacílení na problémové partie (toto přesné zacílení se nejvíce využívá při redukci tuku a malých ale i velkých ploch).

Tento tip neinvazivní liposukce 3. generace je vhodný pro každého ve věku 18 až 75 let. Jde o velmi šetrnou a zároveň efektivní léčbu s porovnání se staršími a dnes již zaostalejšími metodami.
Aplikace byla vyzkoušena na ženy i muže různých typů postav se stejně viditelnými účinky. Velkou a jistě velmi ceněnou výhodou metody zvané ultrazvuková liposukce je, že po jejím ukončení není potřeba žádný rekonvalescenční program jako u metod jiných.

Zda- li vás trápí nadváha a nad liposukcí uvažujete, vřele doporučuji právě tuto metodu! Samozřejmě, že nelze počítat s tím, že podstoupíte liposukci a po ukončení aplikace budete pokračovat v nezdravé stravě a i nadále budete mít nedostatek pohybu. Aby bylo hubnutí opravdu efektivní, je za potřebí alespoň z části také upravit jídelníček a pohybovat se.