Zlepšovat svůj život a fyzicku kondici můžete nejenom přes hromadu cvičení, ale v 80 % případů i přes svůj jídelníček. Tohle vám možná trenéři ve fitku neřeknou (protože by o vás přišli jako o svého klienta), ale je to pravda – ověřeno na našich vlastních zkušenostech. Kvalitní stravu prostě nevyrovná nic.

Základem je pestrost ve stravě

NEJDŘÍVE – zapomeňte na fastfoody. Jsou předražené a kupujete si v nich nesmyslná jídla bez dobrých nutričních hodnot = nic dobrého pro vaši peněženku i žaludek. Raději si vařte doma = nižší náklady a perfektní přehled o kvalitě vašeho jídla.

A můžete si svůj běžný jídelníček okořenit i některou ze superpotravin, mezi které patří například námi milované goji (kustovnice čínská), matcha, chia semínka a mnohé další. Nic takového v tolik proklínaných fastfoodech rozhodně nenajdete.

Okořeňme si jídelníček bestsellerem v racionální výživě!

Zajímavou alternativou k běžně používaným polotovarům patří i bezlepkové zeleninové těstoviny. Ano opravdu zeleninové. Takže jsou vhodné pro ty, kteří mají problémy s lepkem z obilovin a jsou vhodné i pro vegany (neobsahují vajíčko či proteinové separáty, které mnohé těstoviny obsahují).

Základem těchto dietních těstovin Perfect Pasta je rostlina Konjac Amorphalus (konjak shirataki). Tato specifická čistá přírodnina neobsahuje žádný tuk a ani cukry. Byla až do nedávna opomíjena – a neprávem! Svým složením je ideální právě pro redukční či detoxikační kůry. Je vhodná i pro běžné stravování.

Jak se liší od konkurenčích výrobků?

Kvalitu pravidelně kontroluje renomovaná Česká laboratoř ALS a při jejich výrobě jsou uplatňovány velmi náročné standardy, které platí v Evropské unii – jde zejména o HACCP, Organic Certificate a Kosher certifikate. Díky nim víte, že máte ve svém jídle nespornou kvalitu.

Z našeho pohledu jde o potravinu 21. století, která vám může řádně odlehčit jídelníček a tím napomoci lepšímu životu. Přečtetě si o jejích benefitech více na Vianaturallis.cz. Zdraví ZDAR!