Trápí vás počínající známky stárnutí? Vzepřete se jim kvalitní kosmetikou a důslednou péčí. Přípravky inovované řady Power Repair americké přírodní kosmetiky Pevonia Botanica viditelně opravují vrásky a předchází vzniku nových, a zároveň působí proti předčasnému stárnutí.

Kolem čtyřicítky začíná kůže ztrácet svoji elasticitu a pevnost, její povrch se ztenčuje pokračujícím snižováním kvality vnitřních struktur pokožky. Vrásky se stávají trvalé a zřetelnější. Pleti bychom proto měli věnovat stále větší péči, nenahraditelnou se stává pravidelná návštěva u kosmetičky.

Zcela samozřejmé by mělo být používání kvalitních kosmetických přípravků s obsahem látek účinných proti stárnutí.  Poskytněte pokožce efektivní, mládí prodlužující systém Ligne Power Repair k posílení, vyhlazení a omlazení. Přijměte účinný anti-aging program s mořským kolagenem, mořským elastinem, mořskou D.N.A., kyselinou hyaluronovou a mikroemulsifikovanými vitamíny. Užívejte si znovunabytí a udržování mladosti vaší pleti

Kolagenový krém (Marine Collagen Cream) je vhodný pro dehydrovanou pleť se sklonem k tvorbě vrásek. Vyživuje, hydratuje a zjemňuje vrásky. Obsahuje mořský kolagen, squalin, kyselinu hyaluronovou dodává pleti a buňkám hloubkovou hydrataci, zabraňuje ztrátě vody z pleti, extrakt z narcisu, UV faktor.

Kolagenový koncentrát s kaviárem (Collagen with myoxy-caviar Intensifier) je určený pro pleť se sklonem k hloubkové dehydrataci a tvorbě vrásek. Obsahuje mořský kolagen z kůže a chrupavek ryby Telios, který zlepšuje pevnost a pružnost pleti.  Dále obsahuje výtažek z kaviáru, který nejen napomáhá výraznému zpomalení procesu stárnutí pleti, ale při dlouhodobějším užívání dojde i k redukci vrásek stávajících.  Výtažek z ibišku napomáhá hloubkové hydrataci a vyhlazuje hluboké vrásky.

Zpevňující krém s mořským elastinem (Firming marine elastin cream) je vhodný pro pokožku se ztrátou pružnosti a ochabujícími konturami obličeje. Obsahuje mořský elastin, který zpevňuje a zlepšuje pružnost pokožky. Kyselina hyaluronová zase dodává pleti a buňkám hloubkovou hydrataci a zabraňuje ztrátě vody z pleti.

Zpevňující koncentrát s mořským elastinem (Elastin with Sorghum Intensifier) je nepostradatelný pro pleť se ztrátou elasticity a ochabujícími konturami obličeje. Obsahuje mořský elastin z kůže a chrupavek ryby Telios, který projasňuje pleť, zlepšuje její pevnost a pružnost. Další přísadou je výtažek z obilovin Sorghum bicolor (čirok), který ve spojení s nejmodernější peptidovou technologií okamžitě zlepšuje strukturu pleti a napomáhá hydrataci. 1 600 Kč

Zjemňující koncentrát s mořskou D.N.A. (D.N.A.. with Diacetyl Boldine Intensifier) viditelně stahuje póry a zjemňuje hrubší povrch pleti. Je vynikající pro pleť s jizvičkami po akné. Obsahuje mořskou D.N.A. z vajíček růžového lososa a diacetyl boldine s rozjasňujícím účinkem, který působí i proti volným radikálům.

Zjemňující krém s mořským D.N.A. (Refining Marine d.n.a. Cream) je vynikající pro pleť se ztrátou hydratace a s rozšířenými póry, skvěle také vyhlazuje jizvičky po akné. Obsahuje mořský kolagen, mořský elastin, mořskou D.N.A. z vajíček růžového lososa, kyselinou hyaluronovou, výtažky z okurky pro intenzivní hydrataci a Ginkgo bilobu, která podporuje prokrvení a mikrocirkulaci organismu.

Mořský kolagen®

100% přírodní mořský kolagen, který je obsažen v produktech této řady, je mořského původu, proto je velmi dobře pletí přijímán. Má několik důležitých funkcí:
– Stimuluje syntézu vláken pojivové tkáně a podporuje tak intenzivní regeneraci pleti zevnitř.
– Chrání pleť před nadměrnou ztrátou vlhkosti a její dehydratací, předchází tak předčasnému stárnutí pleti a tvorbě prvních vrásek.

– Intenzivně hydratuje pleť, což vede k okamžitému viditelnému vypnutí a vyhlazení vrásek.
Mořský kolagen byl doplněn dalšími aktivními látkami pro stimulaci syntézy kolagenu v pleti jako jsou mořské peptidy a rostlinné glykopeptidy. Navíc byla přidána řasa Palmaria Palmata, která obsahuje vitamin C bojující s prvními známkami stárnutí.

Extrakt z kaviáru je jednou z nejvýživnějších látek, kterými můžeme pečovat o svou pleť. Obsahuje vitamin A, minerály a vitamin B. Jeho významnou složkou jsou i nenasycené omega-3 mastné kyseliny.  Díky extrémně vysokému obsahu aminokyselin, fosfolipidů a stopových prvků dokáže urychlovat enzymatické reakce a pleť je již během několika hodin viditelně hydratovaná, prozářená a zpevněná.  Kaviár rovněž obsahuje speciální komplex proteinů, které v kůži vytvářejí bariéru, čímž pomáhají chránit vita kolagen před degenerativními účinky a zároveň stimulují tvorbu kolagenu nového.