Ráda pečuju o sebe (kdo taky ne) a ráda si hraju s maličkými detaily, které posunují celý outfit na novou úroveň – doplňky, líčení, ale také nehty. A právě na nehty se chci dnes zaměřit. Nejspíše všechny slečny mi potvrdí, že péče o nehty je nezáviděníhodná věc a kluci nikdy nepochopí jaká je to práce.

Řešením je tu práci přenechat někomu jinému. Z finančních důvodů se ale raději opečováváme samy. Jenže co když si chceme udělat něco extra, abychom na vás zapůsobili? Třeba gelové nehty ozdobené malůvkami, či kamínky? Většinou s těmito přáními přicházíme za profesionálkami. Ale zase tu je problém s penězi, protože čas manikérek je poměrně drahý.

Konečně se dostáváme k „jádru pudla“. Dlouho jsem přemýšlel jak z toho začarovaného kruhu ven a kamarádka mi s tím pomohla. Poradila mi, abych si gelové nehty dělala sama. Prý že stačí trocha šikovnosti, pár večerů a základní typy nehtů že zvládnu. Takže jsem sedla k počítači a poměrně snadně jsem našla internetový obchod RajNehtu.cz – jak příznačný název že? E-shop prodává potřeby pro úpravu a modeláž nehtů.

V nabídce obchodu jsou jak klasické sady na gelové nehty, ale také UV lampy, nebo speciální razítka, která v posledních měsících se dostávají do popředí. K dispozici je i tzv. „fotogalerie nehtů“, která je umístěná na oblíbené sociální síti Facebook.

Nedávno proběhla na stránkách i „Soutěž o nejkrásnější nehty“ – cenou byl poukaz na zboží v celkové hodnotě 500 Kč. Snad bude brzy nová soutěž – ráda bych se zúčastnila a „moje“ čtenářky jistě také.