Nejspíše se mnou nebudete polemizovat, že nehty jsou naší nejvzácnější vizitkou. Takovou, kterou každá žena ráda opečovává a vylepšuje. Na našich nehtech je vidět, jak o sebe pečujeme zevnějšku, ale i celkový zdravotní stav.

Takže je klíčové se o ně pořádně starat, aby byly vždy jako ze „škatulky“. Není se tedy čemu divit, že právě proto existuje v ČR velké množství nehtových studií, které vám pomohou s pečlivou a jemnou manikúrou.

Domácí péče o nehty – nejlepší

Do zvelebování našich prstíků také patří různá nehtová razítka či gelové případně akrylové nehty. Mnohdy opravdu platí, že čím výraznější a zdobnější, tím lepší. Sama jsem se těm holčinám divila, jak mohu vlastně s takovými nehtíky pracovat – třeba na klávesnici. Když jsem to zkusila sama, tak to po pár chvílích opravdu šlo. Ale musíte si na to zvyknout.

Dennodenní péče o naši krásu se nám vyplácí – tak proč neinvestovat do našich nehtů? A klidně i s maximální péčí – kterou si samy sobě dáme nejlépe. Take dnes vám dám pár tipů, jak se doma věnovat svým nehtům – a to i s gelovou/akrylovou péčí.

Kde jsem tentokrát nakupovala?

Základem je mít čisté a odmaštěné nehtíky, které nemají po stranách nepříjemné záděrky či dokonce otevřené ranky. Před aplikací speciálních gelových nehtů musíte mít kůžičku i samotné nehty v nejlepším pořádku. Pro tentokrát (většinou měním své obchody á půlrok) jsem zvolila liquid produkty od prodejce Nehtyprofi.cz.

Pro začátek jsem si vybrala pár prémiových gelových laků, které si můžete doma nanášet naprosto sami – stačí jen pár chvil pečlivé pozornosti a hned máte nehtíky jako nové.

Co bych vyzdvihla?

CO se mi u Nehtyprofi líbí? Objednávala jsem ve středu v tomto týdnu – cca v 13 hodin (vrátila jsem se zrovna z Pilates u nás v Pardubicích) a druhý den na mě čekal balíček. TO se mi u ostatních moc nepoštěstilo, protože většinou prodejci posílají zboží následující den po objednání. Takže za tohle mají rozhodně plus (nevěděla jsem, že rozhodnou hodinou je 15.00 pro odeslání ještě téhož dne – doplnění red.).

Stejně tak jsem si musela pochválit to, že cokoliv jsem si vybrala (a že těch kusů jsem v balíku velikosti menšího slona bylo hodně), tak měli skladem. Neslibují tedy hory doly, ale mají zboží u sebe a mohou ho rovnou expedovat a nikoho nebrzdí. Jediné co bych vytkla, je troch divočejší vzhled obchodu, kde jsem trochu tápala přes množství barevných bannerů. Ale s nákupem gelů a nutného příslušenství jsem spokojená :)

Holky – co vy?

Moje čtenářky, jaké máte vy zkušenosti s on-line nakupováním gelových a akrylových laků na nehty? Máte rádi e-shopy, nebo raději o sebe necháte pečovat v kamenném obchodě? Napište mi do komentářů :)