Krása a zdraví

Myslíte si, že fénováním a žehlením si ničíte vlasy? Omyl!

krása a zdraví vlasůJistě to znáte, umyjete si vlasy, vyfénujete si je, někdy se ji pak ještě vyžehlíte nebo natočíte kulmou a pak přijde vaše maminka se slovy, že si zase ničíte akorát vlasy. Avšak myslíte si, že fénováním či žehlením se vaše vlasy ničí? Jste na omylu! V dnešní době je už vše naprosto jinak.

Mnoho výrobků, jako např. fény, žehličky na vlasy, nahřívací natáčky či kulmy nosí ve svém názvu slovo ,,ionizační“. Výrobkům, které ionizaci obsahují, bychom při koupi měli dávat určitě přednost, protože např. u fénu při vysoušení vlasů dochází zároveň také k jejich hydrataci. Vlasy jsou pak krásně lesklé, zdravé a nevypadají vysušeně. Iontový fén je tedy opravdu zajímavý výrobek.

Ionizace během vysoušení vlasů rozbíjí kapky vody na malinké kousíčky (tzv. ,,mini molekuly“), které se díky svojí velikosti dokážou velice snadno uchytit uvnitř vlasu. Ve vlasech dochází k tzv. ,,mikrohydrataci“, která je blahodárná pro pružnost a krásu vlasů. Fény, které ionizaci neobsahují, mohou během fénování vlasy poškodit.

Pokud nejste majitelkou ionizačních výrobků, používejte před jakoukoliv tepelnou úpravou vašich vlasů tzv. ,,termo spreje“. Avšak jestli doma ionizační produkty máte, používání termo sprejů není nezbytná. Ionizace vám je nahrazuje. ,,Termo spreje“ se aktivují jedině vlivem tepla. Sprej docílí toho, že jsou vlasy hydratované, zpevněné, lesklé a také odstraňuje ,,chlupatost“(napomáhá tomu, že nejsou tolik patrné roztřepené konečky). Iontová žehlička na vlasy tedy vhodně upraví nejenom tvar vašich vlasů, ale dokonce má kladný vliv na jejich vzhled a zdraví.

Velice kvalitní ionizační výrobky dodává na trh firma Bio Ionic. Vybrat si může ionizační vysoušeče vlasů, kartáče na foukání nebo česání, balzámy, šampony, vosky, gely a dokonce i profesionální kúru Retex Systém na narovnání vlnitých vlasů. Tuto kúru používají přední čeští kadeřníci. Technologie kúry Retex Systém je velice dobře propracovaná. Narozdíl od konkurenčních firem je cena kúry Retex Systém poněkud vyšší, avšak kvalita je opravdu vysoká a bezkonkurenční.

3 komentáře: „Myslíte si, že fénováním a žehlením si ničíte vlasy? Omyl!

  • já mám doma Remington D56-10 s ionizátorem a naprostá spokojenost, vlasy mám dlouhé a netřepí se mi konečky a ani nejsou vysušené takže musím doporučit….

    Reagovat
  • Jak dostanou na frak vlasy, stejně tak mohou dostat na frak jiné kožní deriváty. Neřešte kraviny a vraťte se aspoň trochu k přírodě.

    Reagovat
  • Žehlením sa vlasy určite ničia. Akurát vieme dobu poškodenia vlasovej štruktúry oddialiť používaním vhodných prípravkov… Viem to z vlastnej skúsenosti… :-)

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..