Hlavní stránka » Krása a Zdraví

Mužům se líbíme, ale samy sobě ne

24 září 2014 Jeden komentář

Váš nos je příliš výrazný, zadeček na váš vkus obrovský a stehna moc široká, ale přítel vám i přesto všechno tvrdí, že jste krásná a nic z toho není pravda. Vy si ale pokaždé pomyslíte, že je skvělý lhář. Nedivte se mu, muži vnímají naše postavy jinak než my, rozhodně nejsou tolik kritičtí.

Vidíte vy: Až moc úzké a nevýrazné rty, odstáté uši, malé a zapadlé oči, vysokánské čelo a místo nosu orlí zobák.

Vidí on: Velký nos je zajímavý, několik modelek na něm přeci dokonce i založilo kariéru. Vysoké čelo snadno zamaskujete ofinou a menších očí si nikdo kromě vás nevšimne.

Vidíte vy: Oplácané a mohutné ruce, široká a neforemná ramena a ochablé zádové svaly. I přesto, že se již přes rok snažím s tím v posilovně něco dělat, nepřicházejí žádné výsledky.

Vidí on: Krásná sportovní postava. Postava není oplácaná ani vyhublá. Zlatý a krásný střed.

Vidíte vy: Celkem velká, ale poněkud povislá prsa. Během krátké chvíle vyrostly a to na nich zanechalo pár drobných jizviček. A to je opravdu nehezké, nelíbí se mi to.

Vidí on: Prsa nejsou ani malá ani velká, zase zlatá střední cesta. Jizvičky kromě žen nikdo z nás neřeší, takových maličkostí si nevšímáme.

Vidíte vy: Zadeček je až příliš kulatý a placatý. Měl by být daleko lépe tvarovaný, nejlépe oblejší, aby v létě skvěle vynikal v plavkách.

Vidí on: Zadeček je malinko větší, ale není to nic hrozného. Každý nemůže mít dokonalou každou část svého těla. Ale rozhodně je to lepší než zadečky, které jsou placaté a nemají žádné křivky.

Vidíte vy: Bříško je trochu neforemné a vypuklé. I přes dřinu v posilovně se mi nedaří jeho rozměry aspoň malinko zmenšit.

Vidí on: Většina mužů větší bříško vůbec nevnímá. Lepší mít malinko větší bříško něž aby žena měla na břiše pekáč buchet. To by vypadala jako nějaký robot.

[ad#krasa]

Podobné články:

Jeden komentář »

  • annonym říká:

    pokud můžu říct můj osobní názor jakožto chlapské menšiny na tomto webu – pokud chlap říká že vypadáte dobře, tak to tak je… to si jen vy vsugerováváte, že vám to chceme nalhávat. Nám se líbíte v 99,9% oblečení a když už náhodou ne, tak bys me to řekli, nebo to aspoň nějak naznačíme… a jinak s tim fakt souhlasim…

Přispěj svým názorem k článku - tvůj názor nás zajímá:

Můžeš využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento magazín podporuje Gravatar.