28Víte jednou jsem hledala pro svého kamaráda informace o jednom intimním problému. Jednalo se bohužel o problém s jeho erekcí. On sám nedokáže ani zapnout PC, natož hledat informace na internetu, tak jsem se pustila do hledání sama.

Po pár minutách hledání jsem našla článek o tomto choulostivém problému na stránce, která se svojí tématikou lehce dotýká sexuality apod. Jednalo se o stránku vibrátory.net, která slouží jako encyklopedie vibrátorů. Jenže o tom jsem tu nechtěla mluvit.

Zaujalo mě na článcích o problémech s erekcí (rozdělených do tří částí), kolik se v nich nachází zajímavých informací. V článcích jsou například tipy na to odstranění těchto problémů (různé cviky) apod. Snad tyto články pomohou spoustu mužům, kteří trpí těmito jistě nepříjemnými problémy.

Články jsem samozřejmě poslala ihned svému kamarádovi, tak snad jsem mu tím pomohla. Doufám, že už ho ten jeho „problémek“ opustí a už bude konečně šťastný. Já sama si nedokážu představit, jak se muž cítí při tomto intimním problému, ale jistě jde o nepříjemné chvíle. Pokud tedy někdo z vašeho okolí trpí tímto problémem, zkuste mu poslat odkaz na zmíněný článek a třeba se bude brzo usmívat a vše bude v pořádku.