Krása a zdraví

Moderní účesy – aneb jak na ně

Moderní účesyAby i Váš účes byl stále moderní, je důležité se soustředit na pouhé detaily. Již mnoho let vévodí celému světu 8 nejčastějších účesů, které snad nikdy nezevšední a tady jsou:

  • MIKÁDO

V dnešní době se nosí delší mikáda, nejlepší je, pokud vaše vlasy sahají těsně nad ramena. Pro zachování krásného účesu po dlouhou dobu je dobré přežehlit jednotlivé prameny jen pár centimetrů od hlavy a na závěr zafixovat lakem na vlasy

  • OHON

Dříve se nosily vysoko vyčesané ohony, ale letos na ně zapomeňte! Letošní a především podzimní ohon by měl být nízký, což mu dodává na eleganci. Vlasy by měli být uhlazené již předtím, než budou sepnuty jen několik centimetrů nad zátylkem hlavy. Pokud nestojíte jen o typický ohon, můžete pramenem omotat gumičku a následně pramen zafixovat pérky, ovšem ta, aby nebyly vidět!

  • VYČESANÉ VLASY

U tohoto účesu i dnes vévodí výrazné spony. Za drdol současnosti považujeme ten, který je stočený do hladka a je na zátylku hlavy. Nakonec zafixujeme lakem na vlasy

  • NEPOSEDNÉ VLNY

Vlasy je dobré prostříkat trochou spreje, který vlasům dodá větší lesk. Letošní vlny by měly být lehké a přirozené a rozhodně by vlasy měly vypadat zdravě.

  • HRAVÉ LOKNY

Kadeře je důležité udržovat přirozené a hlavně vzdušné. Lokny by také rozhodně neměly začínat již těsně u hlavy.

  • OSTŘÍHANÁ NA KLUKA

Tento typ účesu se nejvíce hodí k jemnému obličeji a především k rovným vlasům. Vlasy by měly být nepravidelně a ostře sestříhány.

  • DLOUHÉ A ROVNÉ VLASY

Vlasy by měly mít objem již od kořínků a měly by kopírovat celou tvář. Pokud vlasy žehlíme, je dobré konečky vlasů nepatrně zatočit směrem nahoru, protože tím zdůrazníme strukturu vlasů.

  • SESTŘÍHANÉ VLASY

Jednotlivé sestříhané vrstvy vlasů načechráme, ale také se snažíme jednotlivé prameny zachovat rovné. Sestříhané vlasy vypadají nejpřirozeněji pokud je celý účes lehký.

 

[ad#krasa]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..