Připadá vám, že v poslední době doslova nejste ve své kůži, což má za následek to, že se necítíte úplně dokonale? Pokud máte pocity únavy, stejně jako se cítíte spíše nemocná, je to jasná známka toho, že vašemu tělu chybí vitamíny.

Ideální je zajistit příjem z potravin, tedy z ovoce a zeleniny. Ne vždy se ale jedná o jedinou možnou cestu. Dobrou volbou jsou různé vitamínové doplňky stravy, díky kterým do těla dostanete konkrétní vitamíny jedním spolknutím tablety. A jaké jsou hlavní výhody?

  • Přesně víte, jaké vitamíny berete
  • Snadněji dodržujete předepsané dávkování
  • Tablety jsou poměrně levné

Trpíte i vypadáváním vlasů?

I toto je problém, který nemusí nutně souviset jenom s dědičností, nebo se špatnou péčí. Když vlasy padají, může to být způsobeno i vlivem prostředí, stejně jako tím, že vašemu tělu jednoduše něco chybí. Pokud chcete zabránit vypadávání vlasů, a to nyní i v budoucnu, doporučujeme vydat se také cestou správné medikace. My doporučujeme především vitamíny, které nesmí chybět vlasové pokožce, aby dobře fungovala. O jaké se jedná? Správnou volbou je dodávat tělu potřebný mix toho, co je k růstu vlasů nutné. Je to například zinek, stejně jako sojový lecitin, ale nezbytné je také železo, či komplex vitamínů skupiny B.

Co v případě spánkové poruchy?

Ani ta nemusí být nic neobvyklého. Žijeme v uspěchané době a tak může na nekvalitní spánek mít vliv takový faktor, jako je třeba i stres a starosti. Přitom spánek je pro tělo důležitý, jelikož díky němu dokáže dobře regenerovat a nabírat energii na další den. Než brát přípravky proti únavě a na regeneraci, je lepší začít u samotného spánku. Účinné léky na spaní jsou zárukou toho, že stačí jenom ulehnout a budete mít jistotu toho, že budete příjemně spát po celou noc. U těch moderních se nemusíte obávat malátnosti po probuzení, ani případné závislosti, nebo snad jakýchkoliv vedlejších účinků.