Co je na holkách nejvíce sexy??? Hodně věcí. Ale myslím, že se shodneme, že symbolem ženskosti jsou vlasy. Nezáleží na tom, jestli jsou dlouhé nebo krátké…to je čistě na vašich preferencích. Důležité je, že jsou vaše vlasy lesklé a bez roztřepených konečků…takže zdravé.

Už od patnácti jsem používala chemické barvy na vlasy a to se dost podepsalo na jejich kvalitě. A já musela začít s léčbou – chemické barvy jsem vyměnila za hennu a šampony z drogérie za přírodní indickou kosmetiku. Léčba byla úspěšná, ale trochu zdlouhavá a to nemluvím o tom, že šampony a olejíčky musíte mít na hlavě alespoň půl hodiny, aby to mělo žádoucí účinek… pro krásu se musí trpět – a pro zdravé vlasy evidentně taky.

Pak se mi do rukou dostal šampon a kondicionér s kokosovým olejem od BEAUTY KERATIN ®. Musím říci, že ze začátku jsem byla docela skeptická – nic nemůže být přece lepší než přírodní kosmetika. Snad jenom zase přírodní kosmetika v BIO kvalitě =D.

Takže jsem měla kokosový program – dvě bílé 300 mililitrové lahvičky s fialovým nápisy MOISTURIZING COCONUT SHAMPOO a MOISTURIZING COCONUT CONDITIONER, výrazným logem společnosti v levém rohu a víčky ve stejné barvě. No, popravdě řečeno, na první pohled mě tento obal moc nezaujal. Ale po několika setkáních ve sprše jsem musela uznat, že jsem se ukvapila – obal lahviček je jednoduchý, ale zároveň dostatečně výrazný a zapamatovatelný (což asi bude výrobcův záměr)…holt v jednoduchosti je krása.

Ovšem ta pravá krása nastala po otevření lahviček. Stačilo jenom lehké přičichnutí a zalila mě velice intenzivní sladká vůně kokosu. Ta vůně mě natolik okouzlila, že jsem oba přípravky musela okamžitě vyzkoušet. Zajímalo mě, jestli vůně přetrvá i po umytí – a vydrží…překvapivě do dalšího sprchování.

Řídila jsem se návodem: dostatečné množství šamponu, pořádně opláchnout vodou, nanést kondicionér, nechat 2 minuty působit a zase opláchnout. Byla to bomba. Vlasy mi nádherně voněly kokosem (a nejenom vlasy…jak mi pěna stékala po kůži, voněla jsem celá). Kromě vůně mě překvapil i stav mých vlasů – měla jsem je heboučké, lesklé a snadno rozčesatelné.

Byla jsem zvyklá na kvalitní vlasovou kosmetiku, která zvyšovala kvalitu mé hřívy. Ovšem trvalo to…většinou se jednalo o měsíce. O to příjemněji jsem byla překvapená, že s kokosovým programem jsem stejného výsledku docílila jedním umytím.

Na druhou stranu, rychlost regenerace mohla být také ovlivněná tím, že jsem se o své vlasy starala už dříve. Proto jsem to vyzkoušela na své sestře. Své světle hnědé vlasy už přes 10 let zesvětluje a melíruje a o kvalitních vlasech si mohla nechat jenom zdát. Šampon s kondicionérem použila sice jenom dvakrát, ale i u ní je rozdíl poměrně patrný. Takže ano, u mě byla regenerace rychlejší.  Nicméně kokosový program pomůže i těm, kteří se o své vlasy dříve nestarali.

Navíc spolu se šamponem a kondicionérem jsem dostala i Hair Repair Therapy – koncentrované sérum pro scelení roztřepených konečků od stejného výrobce. Do suchých nebo mokrých vlasů se vmasíruje pár kapek a je to. Jenom doporučuju Hair Repair Therapy používat spíš k večeru. Když si ho totiž nanesete do vlasů, získají mastný vzhled, který může být nežádoucí. Během několika hodin se to ale srovná. Budete mít lesklé vlasy se zregenerovanými konečky…jenom počítejte s tím, že Hair Repair Therapy musíte používat častěji, tady se zázrak po prvním užití nekoná. Ale trpělivost se vám vyplatí =).

Asi je vám jasné, že jsem z přípravků od BK BEAUTY KERATIN ® naprosto nadšená. Mám ráda, přípravky, které splní, co slíbí. Navíc, když se jedná o český přírodní výrobek za rozumnou cenu. Z toho musí být nadšený snad každý =).

Jsem ráda, že jsem na výrobky