Krása a zdraví

Máte běloskvoucí úsměv? Ne? Chyba!

Toužíte po zářivém úsměvu, avšak příroda vám nenadělila bělostné zuby? Žádný důvod ke smutnění. Na trhu se v dnešní době vyskytuje široká řada přípravků, které vám mohou pomoci.

Jednou z nich jsou také bělící pásky na zuby od firmy Crest. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších firem na světě vyrábějící tyto přípravky. Bělící pásky využívají totožné látky, které vám na zuby aplikuje stomatolog při ambulantním bělení chrupu. Bělení zubů doma pomocí výrobků společnosti Crest doporučuje velké procento stomatologů po celém světě a také American Dental Association.

Pásky jsou navrženy tak, aby byly schopné udržet bělící látky v kontaktu s chrupem. Proto se účinné látky dostanou až k mikroskopickým skvrnám, které nalezneme pod sklovinou. Používání bělící pasty zbaví zažloutnutí zubů jen na jejich povrchu a znovu se objeví. Pokud budete používat bělící pásky, váš chrup bude vybělen až k samotné sklovině a zuby vydrží bílé a zářivé daleko déle.

Viditelné výsledky jsou patrné již po 3 dnech, a pokud dodržíte předepsanou dobu bělení, váš chrup bude vybělen naprosto profesionálně. Ceny bělících pásků Crest se pohybují od 800,- do 2 000,-. Za stejnou proceduru byste dali u svého stomatologa 5 000,- až 12 000,-.

Zářivé a bělostné zuby vám dodají sebevědomí a stane se tak majiteli krásného úsměvu.

Jste vášnivým čtenáři, ale nebaví vás hledat knihy v běžném knihkupectví? Není nic jednoduššího než si vámi požadované tituly najít z pohodlí domova na internetu. Mezi jedno z oblíbenějších internetových knihkupectví patří slovenský web ikarus.sk.

Najdete zde mnoho zajímavých knih – prózu, beletrii, knihy pro děti, ale také mapy, cestopisy, užitečné učebnice pro základní i střední školy a mnoho dalšího.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..