Sluníčko, prázdniny, výlety, koupání, sladké jahody a další příjemné věci jsou neodmyslitelně spjaté s létem. Léto vždy přináší nové, krásné zážitky, na které se člověk těší dlouhou zimu.

K letním dnům však také patří i změna naší vizáže. Každá žena chce po nudné zimě rozkvést. Co letos tedy frčí? Historie se opět opakuje, hitem letošního léta je zesvětlování (melírování) vlasů. Tato módní záležitost je zkrátka nesmrtelná!

Věděly jste, že podle vlasového odborníka z brazilkeratin.cz je léto ideálním obdobím pro změnu, především zkrácení kštice? Pokud si vyberete, nejlépe po poradě s kadeřníkem, kadeřnicí, správný sestřih, vlasy se vám budou mnohem lépe upravovat a rychleji schnout. Krom toho světlejší vlasy pleť omlazují! A co potom, když vaše pokožka díky sluníčku získá bronzovou barvu? Díky kontrastu budete nepřehlédnutelná…

Babylights, je pro letošní léto opravdovou novinkou. Mezi zákazníky je tato technika velice oblíbená. Pro kadeřníky zase pracná, protože se jedná o barvení co nejmenších pramínků. A pro Babylights nejsou žádná omezení. Jste zrzka, blondýnka, brunetka nebo se pyšníte vlastní barvou? Nic z toho není překážkou. Platí jen, že světlejších i tmavších vlasů by mělo být zhruba stejně.

Efekt Babylights můžeme přirovnat k přírodní dětské blond barvě o letních prázdninách. Takto obarvené vlasy působí velmi přirozeně – jako vyšisované od sluníčka. Úzké pramínky zesvětlených vlasů totiž dodají kštici opticky na objemu.

Abyste zamezily vysušení, polámání či krepatění vlasů, specialista doporučuje používat speciální péči. Zesvětlené nebo melírované vlasy tak vydrží déle hezčí. V létě se trápí s vysušováním vlasů snad každá z nás. Chlorovaná voda z bazénů, moře, UV záření jsou doslova pohromou pro krásné zdravé vlasy. Kvalitní vlasovou péči by si tedy měla dopřát každá žena. Vyzkoušejte řadu kokos nebo čokoládu s kakaovým máslem a kokosovým olejem vhodný právě pro vysušené vlasy.

Šampon vaše vlasy důkladně vyčistí, keratinový kondicionér s jedinečným regeneračním efektem vlas do hloubky regeneruje. Určitě s nadšením uvítáte fakt, že neobsahuje silikony, parabeny ani ropné produkty. Keratinová maska (řada čokoláda nebo kokos) zase vlasy nejlépe vyživí. Díky keratinové masce bude vlasové vlákno krásně uhlazené, chráněné a nebudete mít problém vlasy snadno rozčesat.

Chcete si užít léto s krásnými, lesklými a vyživenými vlasy? Neváhejte a použijte přípravky Brazilkeratin. Splní vaše očekávání na 100%!