Krása a zdraví

Letní vlasy – trendy léta 2015

podzimní hnědý dívčí outfitS nástupem léta přicházejí i nové trendy a to nejen v oblečení, plavkách, botách, kabelkách nebo slunečních brýlích. Neokoukané vychytávky přicházejí i v podobě nových účesů nebo v péči o vlasy.

Přes léto bývají vlasy vysušené a více se lámou, proto je velice důležitá hydratace v podobě vlasových balzámů či vlasových masek a na škodu není ani změna šamponů, který bude obsahovat nějakou tu ochranu proti sluníčku.

Pokud se své vlasy na léto rozhodnete odlehčit, jistě vám budou vděčné. Může se jednat o radikální změnu v podobě zkrácení vlasů na mikádo po ramena či jeho ještě kratší verzi, oba tyto účesy se nyní pyšní opravdu velké oblibě, proslavila je především Victoria Beckham nebo Katie Holmes.

Údržba vlasů není nijak náročná, po této formě účesu můžete sáhnout i v případě, že se vám vlasy vlní (ke konečnému stylingu použijte žehličku na vlasy). Jedinou nevýhodou je, že pokud máte mikádo opravdu krátké, nedokážete z něho vytvořit culík. Pro ty nejodvážnější je tu ještě jedna možnost, nechat se ostříhat v tzv. klučičím stylu.

Vlasy máte buď úplně na ježka, nebo se můžete nechat inspirovat např. Hankou Mašlíkovou. Vlasy budete mít krátké, jen si necháte od kadeřnice střihnout výraznou patku na jednu stranu obličeje.

Pokud svůj účes měnit nechcete, pamatujte alespoň na pravidelné zastřihování konečků, které by v létě mělo být nejdéle po 4 týdnech. Díky tomu vám vlasy rychleji porostou, budou zdravější a konečky nebudou roztřepené a už vůbec nebudou vypadat nevzhledně.

[ad#krasa]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..