Se začátkem Nového roku očekáváme změny, lepší zítřky a nové začátky. Velká očekávání, co nového nám rok 2017 přinese…

Tak tomu je i u vlasového specialisty Brazilkeratin.cz. Nejprve vám i vašim blízkým však chce popřát šťastný Nový rok! A co pro vás přichystal v Novém roce? Stejně tak jako v předchozích letech a podobně jako konkurenční obchody se začátek roku 2017 ponese ve znamení slev.

Je jedno, jestli to pojmenujete povánoční výprodej, novoroční slevy, výprodej zásob… Hlavní je, že si můžete nakoupit oblíbenou, kvalitní vlasovou kosmetiku za super ceny.

Nejčastějším předsevzetím mezi ženami je zhubnout přebytečné kilogramy. Ale ruku na srdce, shodit například deset kilo, chce čas a spoustu úsilí. Neříkám, že by nebylo fajn, probudit se ráno o kila lehčí, ale to je spíše scifi. Tady pomůže jen zdravý a vyvážený jídelníček, přidat sport a mít hlavně pevnou vůli.

Ne každá žena dokáže dlouhodobé cíle dodržet. Postupem času ztrácí nadšení a odhodlání již na konci prvního měsíce v roce. Proto to chce zatnout zuby a vydržet! Věřte, že pak odměna bude „sladká“.

Zdravá strava zaručí, že budete nejen hubenější, ale také zdravější. Strava má totiž významný podíl na našem vzhledu, chování i výkonnosti. Zastavme se na chvilku u vzhledu, konkrétně u vašich vlasů.

V tomto mrazivém počasí bychom neměly zapomínat na vlasy. Snad každou z nás trápí suché až krepaté vlasy. Pečovat v zimním období o obličej je samozřejmostí, ale nezapomínáte se starat i o pokožku hlavy? Trpí nošením čepic, střídáním teplot (venku mrznoucí počasí, uvnitř přetopeno). Počasí neovlivníme, ale proč nezměnit péči o vlasy tak, aby vypadaly stále krásně a zdravě?!

Společnost Brazilkeratin s.r.o. doporučuje vyměnit vlasovou péči a vyzkoušet nový Dtangler Cystine Shampoo. Ten díky svým koncentrovanému složení a aktivním látkám promění vaše vysušené vlasy v oslnivou hřívu. Díky retinylu palmitate budete mít důkladně, ale zároveň šetrně umyté vlasy a zklidněnou pokožku hlavy. Cystine, který se objevil i v názvu přípravku, podporuje přirozený růst vlasů a dodává jim sílu díky disulfidové vazbě. Příjemná je také vůně šamponu.

Netrapte se tedy věcmi, které nemůžete změnit hned. Vypusťte z hlavy drastické diety, ale raději zařaďte do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny, neperlivé vody a hurá do tělocvičny. Neberte sport jako povinnost, ale jako zábavu! Dnes různá fitka, centra nabízí nepřeberné množství aktivit, proto si vybere snad každý. A nezapomeňte, že používáním kvalitní kosmetiky budete v cestě za krásnějším a spokojenějším JÁ o kus blíže.

Klidný začátek Nového roku přeje BK.