Mládí vpřed! Mladí lidé jsou ctižádostiví, krásní a dokážou ve světě prorazit, pokud dostanou od života šanci. Takovou příležitost dává i jubilejní X. ročník soutěže „LOOK BELLA 2013“, kterého se každoročně účastní mladé a atraktivní dívky a chlapci.

Projekt „LOOK BELLA 2013“ má za úkol zvolit nejzajímavější tvář roku 2013 a otevřít začínajícím modelkám a modelům dveře do světa modelingu. Vždyť o tom sní mnoho dívek a chlapců už od dětství! Proč tedy nezkusit štěstí v této prestižní soutěži, která rok od roku nabízí účastníkům zajímavé ceny a kontrakty?! Své o tom už ví i šestý nejkrásnější muž planety roku 2013 Antonín Beránek, který se projektu zúčastnil a vyhrál v roce 2010.

Vítězové soutěže se můžou radovat z atraktivních a hodnotných cen a také z nabídky spolupráce s modelingovou agenturou Prestige models. Finalisti soutěže svojí krásu a šarm předvedou v pražském luxusním hotelu.

Vítězky projektu „LOOK BELLA 2013“ získají dárkové balíčky s výrobky Brazil keratin. Brazilkeratin.cz je specialista na vlasovou kosmetiku s brazilským keratinem. Zaměřuje se i na pleťové výrobky. Každá žena s produkty Brazil keratin zkrášlí a rozzáří!

Nebudou chybět ani dárky pro diváky. Brazilkeratin.cz připravil pro návštěvníky bohatou tombolu nejen o své výrobky.

„Krása se snoubí s luxusem a kvalitou, to je LOOK BELLA a BRAZIL KERATIN“